MMA PLDon KasjoFAME MMA 10: Norman Parke zgadza się na walkę z Don Kasjo w wadze open! Jest warunek!

FAME MMA 10: Norman Parke zgadza się na walkę z Don Kasjo w wadze open! Jest warunek!

Foto: Don Kasjo facebook/Parke facebook

Norman Parke (28-7-1) jest gotowy walczyć z Kasjuszem Życińskim w kategorii open, ale ma warunek. Czy popularny ”Don Kasjo” podejmie wyzwanie?

Do starcia na zasadach bokserskich dojdzie siedemnastego kwietnia. Będzie to walka wieczoru dziesiątej edycji. Główną nagrodą dla zwycięzcy będzie kilogramowa sztabka złota. Ponadto ”Don Kasjo” w tym pojedynku będzie bronił pas króla.

Tak. Z porozumieniem z FAME MMA, ale sam za niego zapłaciłem i sam go kupowałem. Kosztował około dziesięciu tysięcy

Norman Parke o Don Kasjo: Presja jest na nim!

Norman Parke na kanale ”Koloseum” zdradził, że jest gotowy na walkę z Kasjuszem Życińskim w kategorii open. Jest jednak warunek! Pojedynek musiałby się odbyć na zasadach kickboxingu.

Nie, nie chcę, żeby ścinał wagę. ”Don Kasjo” mówił do mnie ”walczmy w kategorii open, walczmy w kategorii open”. Podpisałeś kontrakt, nie zrobiłem tego za Ciebie. Walczę na twoim podwórku,w boksie, to twoja gra. Musisz tylko zrobić wagę, ja z nią jestem gotowy. Ważę 84 kilogramy, nie wiem, ile on teraz waży. To musi być co najmniej 95 kilogramów lub więcej. Ma sześć tygodni na zrzucenie co najmniej 10 kilogramów. Tak sądzę. Wołał na konferencji ”kategoria open, kategoria open, possij mi jaja, kategoria open”. Mówił tylko to. Nie, presja jest na nim. Zrobisz wagę albo zabiorę procenty z twojej gaży, tak jak robiono to przeciwko mnie, kiedy przestrzeliłem wagę. Nie chcesz robić wagi? Nie ma problemu. Możemy zmienić reguły. Chcesz walczyć w kategorii open? Zróbmy to w kickboxingu. Nie ma problemu. Możemy ważyć ile chcesz, ale mierzymy się w kickboxingu.     

Zobacz także:

Takie komentarze pojawiały się po przegranych Janka! Widzieliście?

Jan Błachowicz (28-8) jest świetnym przykładem zawodnika, który nie poddaje się do samego końca. Polak w 2017 roku był bliski zwolnienia z największej organizacji na świecie. Jan postawił na zmiany i wrócił w wielkim stylu. Postanowiliśmy przypomnieć wam komentarze internautów, które pojawiały się w ciężkich chwilach naszego mistrza.

Don Kasjo o walce McGregorem: Niech się odbuduje! Przesadził?

Kasjusz Życiński już siedemnastego kwietnia stanie przed dużym wyzwaniem. Popularny ”Don Kasjo” zmierzy się z Normanem Parke. Tym samym FAME MMA spełniła jego warunek.