MMA PLDon KasjoFAME MMA 10: Norman Parke wyśmiewa Don Kasjo! ”Stormin” opublikował zabawny filmik!

FAME MMA 10: Norman Parke wyśmiewa Don Kasjo! ”Stormin” opublikował zabawny filmik!

Norman Parke (28-7-1) potrafi zaatakować nie tylko w klatce! ”Stormin” w mediach społecznościowych opublikował zabawny filmik. Były tymczasowy mistrz KSW w wadze lekkiej wyśmiał swojego najbliższego przeciwnika.

Do starcia z popularnym ”Don Kasjo” dojdzie siedemnastego kwietnia. Będzie to walka wieczoru jubileuszowej dziesiątej edycji. Przypomnijmy, że starcie te odbędzie się w formule bokserskiej. Dystans 5×3.

Freakowa organizacja podczas ostatniej konferencji prasowej ogłosiła również inne ciekawe zestawienia, które odbędą się już w kwietniu. Zainteresowanie kibiców pojawi się  na pewno przy trzeciej walce Dawida Malczyńskiego z Adrianem Polańskim. Konflikt do wyjaśnienia w klatce ma Arkadiusz Tańcula oraz Mateusz Murański.

Norman Parke wyśmiewa Don Kasjo!

Do walki zostało jeszcze sporo czasu, więc możemy spodziewać się różnych ruchów ze strony Normana Parke (28-7-1). ”Stormin” tym razem w mediach społecznościowych opublikował zabawny filmik. Były zawodnik UFC wyśmiał ”Don Kasjo”.

FAME MMA 10

Norman Parke wyśmiewa ''Don Kasjo'' 😀

Posted by MMA SHOTY on Thursday, March 4, 2021

Zwycięzca tego starcia zgarnie sztabkę złota! FAME MMA spełniło wymagania Kasjusza Życińskiego, który zapewniał, że jeśli nie dostanie zawodnika z UFC to nigdy już nie wyjdzie do klatki organizacji. 

Zawodnik pochodzący z Iławy stoczy swój drugi pojedynek w FAME MMA na zasadach bokserskich. Ostatniego nie można do końca tak nazwać. Marcin Najman po paru ciosach postanowił obalić, wyprowadzić uderzenia, a na koniec zaatakować niskim kopnięciem. Musiało to się skończyć dyskwalifikacją.

Zobacz także:

Don Kasjo komentuje słowa Gamrota! Widzieliście?

Kasjusz Życiński na swoim livie skomentował słowa Mateusza Gamrota (17-1). ”Gamer” zdradził komu będzie kibicował w starciu Parke vs Don Kasjo, które odbędzie się siedemnastego kwietnia na jubileuszowej 10 edycji.