MMA PLFAME MMAFAME MMA 10: Następny uczestnik ”Love Island” podpisał kontrakt! Będzie nowym rywalem Ambro!

FAME MMA 10: Następny uczestnik ”Love Island” podpisał kontrakt! Będzie nowym rywalem Ambro!

Nastąpiła zmiana przed jubileuszową 10-edycją FAME MMA, która odbędzie się już piętnastego maja. Kamil Hassan czuje mocne skutki zakażeniem się koronawirusem i ostatni czas spędził w łóżku, a nie na sali treningowej. W tej sytuacji nowym przeciwnikiem Dawida ”Ambro” Ambroziaka został Piotr Szczurek.

”Ambro” ostatni pojedynek stoczył na 6 edycji, która była pierwszą galą w dobie koronawirusa. Nie było to łatwe starcie, a zdania były podzielone co do werdyktu. Ostatecznie Ambroziak wygrał z Maciejem ”Szewcem” Szewczykiem przez jednogłośną decyzję sędziów.

Uczestnik ”Love Island” nowym rywalem ”Ambro”!

Już oficjalnie Piotr Szczurek to nowy zawodnik organizacji FAME MMA. ”Miejskiego Drwala” możecie znać z ostatniej edycji ”Love Island”, która cieszy się dużym zainteresowaniem na kanałach Polsatu.

Ponadto Szczurek w ostatnim czasie spróbował swoich sił na torze ”Ninja Warrior Polska”. Piotr prowadzi swój kanał na YouTubie [TUTAJ], a na instagramie posiada 127 tysięcy obserwujących.

Warto zaznaczyć, że Piotr jest następnym uczestnikiem programu ”Love Island”, który następnie trafił do organizacji FAME MMA. Wcześniej podobna sytuacja była w przypadku Macieja ”Szewca” Szewczyka czy Pawła Tyburskiego.

Pełna rozpiska gali FAME MMA 10:

Walka wieczoru:
Norman „Stormin” Parke vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – walka w formule bokserskiej

Pozostałe:
Marcin Dubiel vs. Cezary Nykiel
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk (o pas kategorii koguciej do 61,2 kg)
Adrian „Polak” Polański vs Dawid Malczyński (o pas kategorii półśredniej do 77,1 kg)
Mateusz Gąsiewski vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Łukasz Lupa vs Gabriel “Arab” El Sulwi
Mikołaj Śmieszek vs Michał Gała
Piotr Pająk vs Gamou Fall
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Mateusz Murański
Piotr Szczurek vs. Dawid “Ambro” Ambroziak

Zobacz także:

Jarek Legancko nie zawalczy na gali Najmana! ”Jest gdzieś granica” Pełna zgoda?

Jarek Mergner jest jedną z najbarwniejszych i najbardziej lubianych przez widzów postaci “Chłopaków do wzięcia”. Od wielu odcinków na ekranie fani oglądają jego starania znalezienia sobie dziewczyny. Mimo miłosnych porażek Jaruś nie poddaje się i nadal poszukuje tej jednej jedynej.

Tragiczny finał poszukiwań! Zawodnik Krwawego Sportu nie żyje! Widzieliście?

Mamy przykrą wiadomość! Mariusz Adam Ryjek w minioną sobotę zaginął i od razu zaczęły się poszukiwania. Niestety parę godzin później przyszła najgorsza z możliwych wiadomości… 35-latek nie żyje!