MMA PLFAME MMAFAME MMA 10: Kwieciński się wycofał? Pająk: Miej jaja, za które się złapałeś podczas…

FAME MMA 10: Kwieciński się wycofał? Pająk: Miej jaja, za które się złapałeś podczas…

Wygląda na to, że pojawił się duży problem przy zorganizowaniu  rewanżowego pojedynku Alana Kwiecińskiego z Piotrem Pająkiem. Podróżnik w swoim ostatnim materiale zdradził, że planowano na FAME MMA 10 ich rewanż. Kwieciński miał się wycofać…

Trzeba przyznać, że ich pierwszy pojedynek dostarczył sporo emocji. Od początku do końca mieliśmy dużo mocnych wymian. W drugiej rundzie liczony był Pająk zaś w trzeciej Kwieciński. Były też minus punkty za cios po komendzie ”STOP”. On mocno przesądził – co do wyniku tego starcia.

Piotr Pająk do Kwiecińskiego: Tak się nie robi!

Piotr Pająk na swoim kanale ”Podróże Wojownika” poinformował o tym, że Alan Kwieciński wycofał się z walki na FAME MMA 10. Tym samym ich rewanżowe starcie w formule MMA stoi pod znakiem zapytania. 

Dzisiejszego vloga zacznę dzisiaj troszeczkę inaczej, ponieważ chcę poruszyć kwestie kolejnej walki na FAME MMA 10. Dokładnie wtedy miała się odbyć. Jakiś tydzień temu mój przeciwnik czyli Alan zgodził się na walkę, powiedział że to będzie walka w MMA. Ja zacząłem swój obóz przygotowawczy, ustawiłem sobie już wszystko, a nagle wczoraj dostaje wiadomość, że Alan stwierdził – że nie będzie ze mną walczył. Dlatego zastanawiam się co było tego powodem… To znaczy jedno wiem co było powodem udział w programie. Nie chcę mówić co i jak, nie chcę mu narobić kłopotów, ale doskonale wiem, że jest w stanie się przygotować. Nawet po tym jak weźmie udział, ma czas żeby się przygotować. Ja nie jestem osobą, która lubi robić afery, ale tak się nie robi. Mamy wszystko ustalone, było to mówione dużo wcześniej – robimy rewanż, zgodziłeś się to miej jaja za które się tak łapałeś na ostatniej walce i podejmij rękawice na 10. Tak jak było ustalane i tak jak każdy się zgodził, a nie że teraz szukasz wymówek (…) Jeśli nie – to nie sądzę, że jeszcze się kiedykolwiek spotkamy na jakiejś walce, bo to nie ma w ogóle sensu dla mnie. 

Cały materiał poniżej:

Jest to dość zaskakujące, bo Kwieciński ostatnio gwarantował, że już niedługo dojdzie do drugiej walki z Pająkiem. Ponadto gwarantował, że tym razem zawalczy na zasadach rywala.

Tak jak powiedział i ja się zgodziłem. Będziemy się bić w MMA. Zgodzę się na rewanż w tej formule. Było na moich zasadach, teraz będzie na jego, ale jeszcze nie teraz.   

Zobacz także:

“To wygląda na formalność” – Patryk Kaczmarczyk zainteresowany walką z Robertem Ruchałą na KSW

To chyba w tej chwili najbardziej pożądana walka dwóch zawodników młodego pokolenia w Polsce! Patryk Kaczmarczyk zainteresowany walką z Robertem Ruchałą na KSW. Zwłaszcza po wczorajszym występie Ruchały na gali KSW 58.

OKTAGON 21: Marta Waliczek przegrywa z byłą zawodniczką UFC! Sztab składa protest: Została oszukana!

Wczoraj w Brnie w Czechach odbyła się gala OKTAGON 21, na której doszło do walki Polki – Marty Waliczek z byłą zawodniczką UFC Lucie Pudilovą. Według relacji menadżera, Polka została oszukana przez czeskich sędziów.