MMA PLDon KasjoFAME MMA 10: Jest wideo! Zobaczcie jak wyglądała walka Don Kasjo z medalistą olimpijskim!

FAME MMA 10: Jest wideo! Zobaczcie jak wyglądała walka Don Kasjo z medalistą olimpijskim!

Kasjusz Życiński został wysłuchany i już piętnastego maja skrzyżuje rękawice z zawodnikiem UFC. Popularny ”Don Kasjo” wystąpi w walce wieczoru jubileuszowej 10-edycji. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” zmierzy się z Normanem Parke.

Zwycięzca zgarnie kilogramową sztabkę złota. Kasjusz po raz pierwszy będzie bronił swój pas króla. Warto zaznaczyć, że będzie to pojedynek na zasadach bokserskich w dużych rękawicach. Dystans tego pojedynku to 5×3.

15 maja rozpi**dalam gwiazdę UFC I KSW tak jak chciałem 😎 czyli Normana Pałkę👊🏿😎👑 J**ać tych co nie wierzyli 😎👊🏿👑#101twarzydonkasjo#teamdonkasjo

Jest nagranie z walki Kasjusza Życińskiego!

Kasjusz Życiński w przeszłości próbował swoich sił w amatorskim boksie, gdzie zdobywał sukcesy. ”Don Kasjo” swoje umiejętności szlifował pod okiem Marka Chrobaka w Sako Gdańsk.

Telewizja TVP Sport transmitowała na żywo mecze reprezentacji Polski z Kazachstanem. Właśnie wtedy zawodnik pochodzący z Iławy skrzyżował rękawice z Adylbekiem Niyazimbetowem. Kazach na igrzyskach olimpijskich 2012 roku w Londynie zdobył srebrny medal. Dodatkowo ten sukces powtórzył cztery lata później na igrzyskach w Rio De Janeiro.

Kasjo

Adylbek ten pojedynek wygrał pewnie na punkty. Ponadto Kasjusz był liczony. Opis tego starcia poniżej.

Równie skuteczny boks zaprezentował inny z debiutujących na ringu WSB kazachskich asów, również walczący z odwrotnej pozycji, Adylbek Niyazimbetov (81 kg), któremu przez pełen dystans próbował przeciwstawić się ambitny Kasjusz Życiński. Faworyt gospodarzy nie zachwycił w tej walce szybkością, ani też kondycją i zapewne nad tymi elementami jego trenerzy będą pracowali przed fazą play-off. Przewaga Niyazimbetova ani przez chwilę nie była jednak zagrożona, a jego ciosy proste z zadziwiającą łatwością przedostawały się do głowy Polaka, który nadzwyczajną ambicją dotrwał do ostatniego gongu. Sędziowie punktowali 50-41, 50-40 i 50-43 dla aktualnego wicemistrza świata.

Cały pojedynek Kasjusza od 1:29:10 zobaczycie [TUTAJ]

Zobacz także:

Przerażająca kontuzja na gali w Moskwie! Ze złamaną nogą walczył 25 minut! Widzieliście?

Uzair Abdurakov – bo o nim mowa – nie będzie dobrze wspominał gali Eagle FC 35. Zawodnik, który występował w głównej walce tego wydarzenia przegrał przez jednogłośną decyzje sędziowską. Nie wynik jednak wzbudził najwięcej emocji…

Szpilka o Don Kasjo: Piszą do mnie ”weź go Artur roz**b, bo nie mogę go już słuchać”!  Zaskoczeni?

Nasz czołowy pięściarz Artur Szpilka (24-4, 16 KO) został zapytany o walkę wieczoru FAME MMA 10, która odbędzie się piętnastego maja. Wojownik z Wieliczki zdradził, że dostaje pewne wiadomości…