MMA PLFAME MMAFAME MMA 10 – jak wykupić PPV?

FAME MMA 10 – jak wykupić PPV?

Już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejna gala organizacji FAME MMA. Na jubileuszową edycję przygotowano kilka interesujących freak fightów, w tym hitowy pojedynek na zasadach boksu i dwie walki mistrzowskie.

FAME MMA 10 jak wykupić PPV
Foto: FAME MMA

W walce wieczoru jedna z gwiazd organizacji Kasjusz „Don Kasjo” Życiński podejmie Normana „Stormin” Parke. Walka z zawodnikiem mającym za sobą występy w UFC i KSW odbędzie się na zasadach bokserskich, czyli w płaszczyźnie, w której “Don Kasjo” ma doświadczenie z czasów amatorskich.

Z kolei w co-main evencie zmierzą się influencerzy a zarazem członkowie starego i nowego TEAM X, czyli Marcin Dubiel i Cezary Nykiel.

Podczas gali zostanie wyłoniona nowa mistrzyni wagi koguciej, którą zostanie Marta „Linkimaster” Linkiewicz bądź Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk (prywatnie partnerka Artura Szpilki). W drugiej walce mistrzowskiej Dawid Malczyński będzie bronił pasa kategorii półśredniej w starciu z Adrianem „Polakiem” Polańskim. Zawodnicy rozstrzygną przy okazji swoją rywalizację w trylogii, gdyż ich dotychczasowy bilans to 1-1.

Ponadto zwycięzca pierwszej edycji PunchDown Łukasz Lupa zmierzy się z bardzo solidnym przede wszystkim w parterze Gabrielem “Arabem” El Sulwim. Zobaczymy też choćby starcia Piotra Pająak z Alanem Kwiecińskim czy Arkadiusza „Aroya” Tańculu z Mateuszem Murańskim. W rozpisce znaleźli się też znani z poprzednich gal Amadeusz “Ferrari” Roślik oraz Dawid “Ambro” Ambroziak.

FAME MMA 10 – jak wykupić PPV?

FAME MMA posiada swoją platformę, na której można zupełnie legalnie oglądać organizowane przez nich wydarzenia. Koszt usługi za transmisję gali FAME MMA 10 wynosi 23,99 zł, choć przy wybranie różnych form płatności może się różnić.Gala rozpocznie się w sobotę o godzinie 19:30.

Należy zarejestrować się na stronie famemma.tv. Następnie po zalogowaniu można dokonać zakupu subskrypcji. Umożliwiono dokonanie zakupu wieloma metodami. W przypadku e-przelewu BLIK-u czy płatności kartą cena wyniesie 23,99 zł. Należy pamiętać, że wydanie licencji może potrwać do godziny, dlatego też lepiej nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. W podstawowej wersji transmisja odbywa się w jakości 720p i dostęp do niej mamy przez 48 godzin  po zakończeniu gali.

Dostępna jest także licencja premium, której koszt jest o 6 zł wyższy tzn. 29,99 zł. Podobnie jak w przypadku licencji podstawowej cena różni się w zależności od wybranej metody płatności.

Dostęp do gali będzie przedłużony do 7 dni. Wydarzenie będziemy mogli obejrzeć w jakości 1080p. Ponadto do naszej dyspozycji będą również dodatkowe materiały czy dostęp do archiwalnych gal FAME MMA 7, FAME MMA 8 oraz FAME MMA 9.

FAME MMA 10 – PPV

Rozpiska gali FAME MMA 10:

Początek – sobota, 15 maja, godz. 19:30

Norman „Stormin” Parke vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – walka w formule bokserskiej
Marcin Dubiel vs. Cezary Nykiel
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs. Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk – o pas wagi koguciej
Dawid Malczyński vs. Adrian „Polak” Polański – o pas wagi półśredniej
Mateusz Gąsiewski vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Łukasz Lupa vs. Gabriel “Arab” El Sulwi
Mikołaj Śmieszek vs. Michał Gała
Piotr Pająk vs. Alan Kwieciński
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs. Mateusz Murański
Dawid “Ambro” Ambroziak vs. Piotr “Miejski Drwal” Szczurek

Zobacz także:

FAME MMA 10: Program przerwany! Doszło do awantury pomiędzy Parke, a Don Kasjo! [WIDEO] Przesadził?

Dzieje się podczas face to face pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Normanem Parke. Przypomnijmy, że jest to walka wieczoru FAME MMA 10, która odbędzie się w najbliższą sobotę.

Mateusz Gamrot poznał kolejnego rywala w UFC. To prawdziwy weteran amerykańskiej organizacji!

Mateusz Gamrot powróci do oktagonu już w lipcu. Przeciwnikiem “Gamera” będzie zaś Jeremy Stephens, który dla UFC stoczył już ponad 30 walk i mierzył się z wieloma gwiazdami światowego MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis