MMA PLDon KasjoFAME MMA 10: Doszło do porozumienia z KSW! Walka Don Kasjo-Parke odbędzie się w Polsce!

FAME MMA 10: Doszło do porozumienia z KSW! Walka Don Kasjo-Parke odbędzie się w Polsce!

Kto by się tego spodziewał! FAME MMA doszło do porozumienia z organizacją KSW. Tym samym walka Kasjusza Życińskiego z Normanem Parke może odbyć się w Polsce.

Przypomnijmy, że w innej sytuacji walka wieczoru 10-edycji musiałaby się odbyć poza granicami kraju. Do wyczekiwanego starcia w formule bokserskiej dojdzie już w najbliższą sobotę. Zwycięzca zgarnie kilogramową sztabkę złota oraz pas króla, który posiada popularny ”Don Kasjo.

Jest porozumienie!

Marcin Prymek menedżer ”Stormina” w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco wyznał jak doszło do porozumienia pomiędzy FAME MMA, a KSW.

Może od początku. FAME MMA od kiedy zaczęliśmy rozmawiać z nimi o walce Kasjusza z Normanem – od początku i Krzysztof Rozpara i wszyscy włodarze FAME MMA chcieli to załatwić polubownie. Chcieli to zrobić za zgodą wszystkich, ale jak wiemy na początku się nie dało. Były pewne problemy, więc szukaliśmy różnych rozwiązań. Mieliśmy przygotowane różne rozwiązania na tą okazję, ale gdzieś cały czas w naszych głowach się rodziło, że chcemy to zrobić polubownie. Nie chcemy występować w roli kogoś kto robi coś za plecami, tylko chcemy się dogadać. Na początku było to ciężkie, wydawało się niewykonalne, ale na sam koniec się udało (…) Inicjatorem, żeby to się zakończyło polubownie było FAME MMA. Ja gdzieś uczestniczyłem w rozmowach, żeby doszło do tej walki. Mieliśmy też kilka rozwiązań gotowych, ale też byłem zwolennikiem. Cały czas wspominałem o tym i próbowaliśmy z włodarzami FAME MMA dojść do polubownego rozwiązania konfliktu. 

Pełna rozpiska gali FAME MMA 10:

Walka wieczoru:
Norman „Stormin” Parke vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – walka w formule bokserskiej

Pozostałe:
Marcin Dubiel vs. Cezary Nykiel
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk (o pas kategorii koguciej do 61,2 kg)
Adrian „Polak” Polański vs Dawid Malczyński (o pas kategorii półśredniej do 77,1 kg)
Mateusz Gąsiewski vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Łukasz Lupa vs Gabriel “Arab” El Sulwi
Mikołaj Śmieszek vs Michał Gała
Piotr Pająk vs Alan Kwieciński
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Mateusz Murański
Piotr Szczurek vs. Dawid “Ambro” Ambroziak

Zobacz także:

Boxdel w Hejt Parku: Nie sądzę, żebyśmy kiedykolwiek doprowadzili do takiej walki. Są pewne granice! Co wy na to?

Wczoraj, tj. w czwartek 13 maja na Kanale Sportowym obył się program, w którym gościli współwłaściciele organizacji FAME MMA – Wojciech Gola i Michał Baron. Jeden z nich – Boxdel w Hejt Parku zdradził, jakiej walki na pewno nie zobaczymy w klatce FAME MMA.