MMA PLArek TańculaFAME MMA 10: Dostał lepca! Murański do Tańculi: Jesteś frajerem! [WIDEO]

FAME MMA 10: Dostał lepca! Murański do Tańculi: Jesteś frajerem! [WIDEO]

Nie brakowało dymów podczas wczorajszego cage’a promującego jubileuszową 10-edycję FAME MMA. Mowa o konfrontacji Arkadiusz Tańculi z Mateuszem Murańskim. W pewnym momencie doszło nawet do rękoczynów.

Tańcula

Przypomnijmy, że obaj swój konflikt mieli załatwić na FAME MMA 9, lecz w tamtym momencie Murański wypadł z powodu kontuzji. Doznał jej podczas treningów z Przemysławem Opalachem w Olsztynie, który skomentował całą sytuację.

Trenował naprawdę ciężko i nagle coś tam pierdyknęło. Mu dobrze wychodziły te treningi. Nie można powiedzieć, że on nagle dostał doła… Dzwoniłem do tego fizjoterapeuty on powiedział, że musi dłuższą przerwę zrobić i dalej być pod opieką dobrego fizjoterapeuty, który pomoże mu z tego wyjść. On doznał tej kontuzji u mnie na obozie (był na takim krótkim 7-dniowym). Już wcześniej go coś tam bolało, mówił już o tym w trakcie obozu, ale nie było tak źle, mógł trenować. Jednak w dzień, kiedy pojechał do fizjoterapeuty już go tak bolało, że nie mógł się nawet rozciągać.

Doszło do rękoczynów!

Cage pomiędzy Arkadiuszem Tańculą, a Mateuszem Murańskim cieszył się dużym zainteresowaniem widzów. Tu jest naprawdę prawdziwy konflikt do rozwiązania. W pewnym momencie Murański powiedział mocne słowa, które wyprowadziły Tańcule z równowagi.

Cage: Tańcula vs Murański

Posted by MMA SHOTY on Wednesday, April 28, 2021

Całego Cage’a możecie zobaczyć poniżej:

Pełna rozpiska gali FAME MMA 10:

Walka wieczoru:
Norman „Stormin” Parke vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – walka w formule bokserskiej

Pozostałe:
Marcin Dubiel vs. Cezary Nykiel
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk (o pas kategorii koguciej do 61,2 kg)
Adrian „Polak” Polański vs Dawid Malczyński (o pas kategorii półśredniej do 77,1 kg)
Mateusz Gąsiewski vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Łukasz Lupa vs Gabriel “Arab” El Sulwi
Mikołaj Śmieszek vs Michał Gała
Piotr Pająk vs Gamou Fall
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Mateusz Murański
Kamil Hassan vs. Dawid “Ambro” Ambroziak

Zobacz także:

Mirosław Okniński ostro o Lewandowskim: Taki człowiek nie powinien kierować polskim MMA! Team Okniński czy Team Lewandowski?

Mirosław Okniński w mediach społecznościowych ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o Martinie Lewandowskim. O co tym razem chodzi? O słowa jednego z właścicieli KSW na temat drugiej walki Izu Ugonoha.

KSW: Milanović chętnie sprawdzi Narkuna! ”On nie ma szacunku do swoich rywali”! Co wy na to?

Nikola Milanović, zaliczył nieudany debiut w organizacji KSW. Serb przegrał w debiucie z Mariuszem Pudzianowski, jednak nie zamierza zasypiać gruszek w popiele. “Chętnie bym go sprawdził” powiedział Milanović o potencjalnej walce z Tomaszem Narkunem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis