MMA PLDon KasjoFAME MMA 10: Don Kasjo zrobił wagę na parę dni przed walką!

FAME MMA 10: Don Kasjo zrobił wagę na parę dni przed walką!

Jubileuszowa gala FAME MMA 10 zbliża się wielkimi krokami. 15 maja w walce wieczoru tego wydarzenia zmierzą się Kasjusz “Don Kasjo” Życiński, który stanie naprzeciwko byłego zawodnika UFC – Normana Parke. Walka odbędzie się w wadze do 85kg. Życiński poinformował na swojej realcji Instastories, że osiągnął wymagany limit wagowy na parę dni przed galą!

Kasjo

Walka wieczoru gali FAME MMA 10 czyli starcie Don Kasjo vs. Norman Parke wzbudza mnóstwo emocji. Zawodnicy nieraz drwili z siebie za pośrednictwem mediów społecznościowych, co dodatkowo podgrzało atmosferę przed ich starciem. Kasjusz widzi w sobie zdecydowanego faworyta, która pokona byłego mistrza KSW. Walka odbędzie się na zasadach bokserskich w wadze do 85kg.

W sobotę ogień!

Norman wielokrotnie mówił, że Kasjusz jest chudym, tłustym chłopakiem – wyśmiewając go, że nie zrobi wagi na ich pojedynek. Jak jednak Kasjo poinformował za pośrednictwem swojej relacji na Instagramie – Irlandczyk nie miał się o co martwić.

Kasjusz zrobił wagę na kilka dni przed galą, więc nie będzie potrzeby zbijania dodatkowych kilogramów czy odwadniania się przed walką.

Cała rozpiska gali FAME MMA 10:
Norman „Stormin” Parke vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – walka w formule bokserskiej
Marcin Dubiel vs. Cezary Nykiel
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk (o pas kategorii koguciej do 61,2 kg)
Adrian „Polak” Polański vs Dawid Malczyński (o pas kategorii półśredniej do 77,1 kg)
Mateusz Gąsiewski vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Łukasz Lupa vs Gabriel “Arab” El Sulwi
Mikołaj Śmieszek vs Michał Gała
Piotr Pająk vs Alan Kwieciński
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Mateusz Murański
Piotr Szczurek vs. Dawid “Ambro” Ambroziak

Zobacz także:

Różalski: Jeżeli Kasjo przypomni sobie swoje myczki, jest w stanie wypunktować Normana! [WIDEO]

Marcin Różalski był gościem na wczorajszej gali Krwawy Sport 3. Przy tej okazji Różal udzielił wywiadu naszemu portalowi, w którym odniósł się między innymi do zbliżającej się wielkimi krokami walki Normana Parke z Kasjuszem Życińskim.

Don Kasjo: Z Kasjuszem nawet opłaca się przegrać, bo hajs się zgadza! [WIDEO]

Kasjusz Życiński jest pewny swego przed sobotnim pojedynkiem! ”Don Kasjo” został wysłuchany i zmierzy się z zawodnikiem UFC – Normanem Parke. Zwycięzca zgarnie kilogramową sztabkę złotą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis