MMA PLDon KasjoFAME MMA 10: Don Kasjo zdradził ile teraz waży! Jest spora różnica!

FAME MMA 10: Don Kasjo zdradził ile teraz waży! Jest spora różnica!

Jeszcze niedawno wydawało się, że szansa na zrobienie wagi przez Don Kasjo jest bardzo mała. Ostatecznie jednak zawodnikowi SAKO Gdańsk udało dokonać tej sztuki. Ile Kasjusz wniesie dziś do oktagonu?

Walka Don Kasjo z Normanem Parke to zdecydowanie najgłośniejsze starcie w ostatnich tygodniach w Polsce. Starcie, które dla wielu wydawało się niemożliwym, dojdzie dzisiaj do skutku i da odpowiedź na pytanie kto jest lepszym bokserem.

Wiemy ile teraz waży Don Kasjo!

Dość długo wydawało się, że największym problemem Kasjusza będzie zbicie wagi. Gwiazdor Fame MMA nie słynie ze sportowego trybu życia, a częste imprezy bez wątpienia nie pomagały w osiągnięciu limitu. Norman Parke wyszedł nawet z propozycją, że Kasjo może nie zrobić wagi, jednak starcie miałoby się toczyć w formule MMA. Jak się jednak okazało, treningi pozwoliły na zrzucenie masy ciała i uczestnik Ekipy z Warszawy wypełnił założony limit.

Wiadomo, że w dniu walki zawodnicy ważą znacznie więcej niż podczas oficjalnej ceremonii. Jak się okazuje Kasjusz wniesie do oktagonu 100 kg.

FAME MMA 10 PPV – jak oglądać?

FAME MMA 10 – PPV

Na stronie famemma.tv można wykupić dostęp do gali FAME MMA 10 w jednym z dwóch wariantów:

  • Basic – transmisja w jakości 720p, dostęp do gali przez 24 h po jej zakończeniu – cena od 23,99 zł do 34,99 zł (w zależności od wybranej formy płatności)
  • Premium – transmisja w jakości 1090, dostęp do gali przez 7 dni po jej zakończeniu, materiały dodatkowe, dostęp do archiwalnych gal FAME MMA 7,FAME MMA 8 oraz FAME MMA 9 – cena od 29,99 zł do 39,99 zł (w zależności od wybranej formy płatności)

Płatności można dokonać przelewem, BLIK-iem, kartą płatniczą czy też za pośrednictwem Google Pay, Apple Pay bądź PayPal. Przywrócono też możliwość zapłacenia SMS-em, należy jednak pamiętać, że jest to najdroższa z dostępnych opcji.

FAME MMA 10 – PPV

Rozpiska gali FAME MMA 10:

Początek – sobota, 15 maja, godz. 19:30

Norman „Stormin” Parke vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – walka w formule bokserskiej
Marcin Dubiel vs. Cezary Nykiel
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs. Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk – o pas wagi koguciej
Dawid Malczyński vs. Adrian „Polak” Polański – o pas wagi półśredniej
Mateusz Gąsiewski vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Łukasz Lupa vs. Gabriel “Arab” El Sulwi
Mikołaj Śmieszek vs. Michał Gała
Piotr Pająk vs. Alan Kwieciński
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs. Mateusz Murański
Dawid “Ambro” Ambroziak vs. Piotr “Miejski Drwal” Szczurek

Zobacz także:

Conor McGregor najlepiej zarabiającym sportowcem na świecie. Wyprzedził Messiego i Ronaldo!

Conor McGregor (22-5) najlepiej zarabiającym sportowcem na świecie! Irlandczyk znalazł się na szczycie rankingu opublikowanego przez portal Forbes.

FEN 31: Duża niespodzianka! Debiut Lil Masti ogłoszony!

Lil Masti (1-0) w szczytnym celu na FEN! Debiut nastąpi 28 maja podczas FEN 34: TOTALbet Fight Night.

FAME MMA 10: Duże zaskoczenie! Wychudzony Don Kasjo jeszcze mniej wniósł na wagę!

Kasjusz Życiński profesjonalnie podchodzi do najbliższego starcia. ”Don Kasjo” podczas porannego ważenia wniósł na wagę mniej niż każdy się spodziewał! Tym samym Kasjuszowi nie grozi zabranie znacznego procentu z wypłaty.