MMA PLDon KasjoFAME MMA 10: Don Kasjo wskazał następnego rywala! Włodarze uważają, że jest na to szansa!

FAME MMA 10: Don Kasjo wskazał następnego rywala! Włodarze uważają, że jest na to szansa!

Kasjusz Życiński już nie pierwszy raz wspomina o takim potencjalnym rywalu. ”Don Kasjo” zaznacza, że ma do niego duży szacunek, ale chętnie wyjdzie do takiego starcia. Co ciekawe włodarze FAME MMA uważają, że jest szansa na takie zestawienie.

Don Kasjo Najman
Foto: FAME MMA

Popularny ”Don Kasjo” swój piąty pojedynek w freakowej organizacji zaliczy już dziś. Będzie to walka wieczoru jubileuszowej 10-edycji FAME MMA. Kasjusz Życiński został wysłuchany i zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC. Starcie z Normanem Parke bez wątpienia będzie dużym wyzwaniem. Zwycięzca zgarnie kilogramową sztabkę złota, a na szali pojawia się również pas króla.

Don Kasjo wskazuje następnego rywala!

Kasjusz Życiński już nie pierwszy raz wspomina o potencjalnym pojedynku z… Mariuszem Pudzianowskim. ”Don Kasjo” chciałby takiego rywala w kolejnym starciu. Warto zaznaczyć, że uczestnik ”Ekipy z Warszawy” wypowiada się o Mariuszu z wielkim szacunkiem. Dodatkowo walka miałoby się odbyć na zasadach bokserskich.

O takim zestawieniu wypowiedział się też Michał ”Boxdel” Baron oraz Wojciech Gola na Kanale Sportowym.

Michał Baron: Wydaje mi się, że po przełamaniu lodów z KSW w przypadku Normana Parke może udałoby się nam przekonać Mariusza Pudzianowskiego na transfer do FAME MMA. Wtedy my damy do KSW swojego zawodnika, to kwestia dogadania.

Wojciech Gola: Myślę, że w kontekście samej walki zależy, czy Mariusz by tego chciał. Myślę, że ma on duży szacunek do freak fightów, sam zaczynał przecież jako legenda. To on zainspirował mnie do stworzenia gali. Pierwszą rzeczą przed telefonem do Michała było sprawdzenie, jaką oglądalność miała pierwsza walka Mariusza w KSW.

Zobacz także:

FAME MMA 10: Jednak będą łokcie! Murański do Tańculi: Groźne minki jutro się nie sprawdzą! [WIDEO] Murański czy Tańcula?

To jest duży konflikt do rozwiązania! Już jutro podczas jubileuszowej 10-edycji doczekamy się pojedynku Arkadiusz Tańculi z Mateuszem Murańskim. Jeden z włodarzy na oficjalnym ważeniu wyznał niespodziankę kibicom.

Powrót Bonusa BGC do FAME MMA? Gola: Ostatnio sobie wszystko wyjaśniliśmy…

Piotr Witczak powróci do organizacji FAME MMA? Wojciech Gola w Kanale Sportowym zdradził, że ich relacje z ”Łazarskim Gladiatorem” się zdecydowanie poprawiły.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis