MMA PLDon KasjoFAME MMA 10: Don Kasjo składa protest! Ostateczna decyzja lada dzień!

FAME MMA 10: Don Kasjo składa protest! Ostateczna decyzja lada dzień!

Wczoraj wieczorem, Fame MMA opublikowało oficjalne oświadczenie. Jak się dowiadujemy, Don Kasjo zdecydował się odwołać od decyzji sędziowskiej w jego starciu z Normanem Parke.

Mimo, że od gali Fame MMA 10 minęły dwa dni, to wciąż nie milkną echa odnośnie walki wieczoru pomiędzy Normanem Parke a Don Kasjo. Wielu kibiców wciąż zastanawia się, kto zwyciężył w tym pojedynku. Ostateczną odpowiedź na to poznamy już w najbliższą środę, ponieważ Kasjusz Życiński zdecydował się na złożenie odwołania od wyniku walki.

Oświadczenie Fame MMA

Wczoraj o godzinie 20:08 Kasjusz Życiński złożył oficjalny protest i odwołał się od decyzji sędziów punktowych. Czekamy na rozpatrzenie wniosku przez sędziego głównego. Gdy tylko otrzymamy decyzję, przekażemy ją razem z pełnym i obszernym uzasadnieniem. Najpóźniej do środy poznamy ostateczny wynik tego sporu.

Opinie świata sportu

Eksperci od sportów walki także nie są jednomyślni w kwestii werdyktu z walki Don Kasjo vs Norman Parke. Z decyzją sędziów nie zgadzają się między innymi Mariusz Grabowski – prezes grupy promotorskiej Tymex Boxing Promotions, czy legenda polskiego dziennikarstwa, Pan Andrzej Kostyra.

Zobacz także:

Don Kasjo zapewnia po FAME MMA 10: Znikam, jak nie zmienią werdyktu!

Kasjusz Życiński w piątym pojedynku w FAME MMA doznał pierwszej przegranej. ”Don Kasjo” musiał uznać wyższość byłego zawodnika UFC. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” zapewnia, że jeśli nie zmienią werdyktu to zniknie najprawdopodobniej z internetu.

Paweł Jóźwiak: Chciałbym, żeby Dominik zawalczył na raz z dwoma Murańskimi na FEN

Paweł Jóźwiak chce walki Dominika Zadory z Jackiem i Mateuszem Murańskimi! Mistrz FEN miałby zmierzyć się z dwoma przeciwnikami na raz!

Szadziński o walce Don Kasjo-Parke: Trzeba umieć przegrywać!

Walka wieczoru gali FAME MMA 10 zakończyła się burzą kontrowersji. Norman Parke wygrał pojedynek z “Don Kasjo” przez jednogłośną decyzję sędziowską, jednak z werdyktem nie zgadzają się m.in włodarze organizacji FAME MMA. “Trzeba umieć przegrywać” – wypowiedział się o decyzji zawodnik KSW – Gracjan Szadziński.