MMA PLDon KasjoFAME MMA 10: Dlaczego Don Kasjo ma szansę z Parke? Zobaczcie jego sukcesy w boksie olimpijskim!

FAME MMA 10: Dlaczego Don Kasjo ma szansę z Parke? Zobaczcie jego sukcesy w boksie olimpijskim!

To jest wyczekiwane starcie! Kasjusz Życiński został wysłuchany i już w najbliższym pojedynku zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC. ”Don Kasjo” w formule bokserskiej podejmie duże wyzwanie jakim bez wątpienia będzie Norman Parke (28-7-1).

”Stormina” bezwzględnie możemy nazwać weteranem UFC. 33-latek stoczył dziewięć pojedynków w największej organizacji na świecie. Przypomnijmy, że jeszcze nie tak dawno Parke dzierżył tymczasowy pas KSW w wadze lekkiej.

Do starcia Don Kasjo-Parke ma dojść w maju na jubileuszowej gali FAME MMA 10. Zwycięzca tej walki zgarnie sztabkę złota. ”Don Kasjo” po raz pierwszy będzie bronił swój pas króla.

Zobaczcie jak Don Kasjo radził sobie w boksie olimpijskim!

Większość kibiców nie ma świadomości, że Kasjusz Życiński w przeszłości walczył w boksie olimpijskim, gdzie naprawdę odnosił sukcesy.

Popularny ”Don Kasjo” największy sukces zdobył w dniach 10-15 marca 2014 roku w Kaliszu. Kasjusz sięgnął po brązowy medal na mistrzostwach Polski. Reprezentant Sako Gdańsk zwyciężył dwa pojedynki. Ostatecznie Kasjusza zatrzymał Mateusz Tryc, który aktualnie prowadzi zawodową karierę.

”Don Kasjo” reprezentował Hussars Poland za kadencji Huberta Migaczewa. W tym czasie dochodziło do międzynarodowych meczów. Kasjusz podczas rywalizacji Polska-Kazachstan zmierzył się z Adylbekiem Niyazimbetowem. Kazach to dwukrotny medalista olimpijski. Kasjusz przegrał zdecydowanie na punkty, ale wytrwał cały dystans i ani razu nie lądował na deskach – czym zyskał uznanie.

Kasjusz w swojej przygodzie olimpijskiej mierzył się z doświadczonymi zawodnikami jak Tomasz Gromadzki, Marek Matyja czy Łukasz Stanioch. Wszyscy wymienieni teraz próbują swoich sił na zawodowych ringach.

Poniżej zobaczycie pojedynki Kasjusza Życińskiego i możecie dostrzec, że naprawdę ten chłopak w boksie olimpijskim radził sobie zacnie.

Zobacz także:

KSW: To koniec Normana Parke w organizacji? ”Stormin” przesadził!

Pojawiło się spore zamieszanie, ponieważ gala FAME MMA 10 zostaje przełożona na maj. Właśnie w tym miesiącu Norman Parke (28-7-1) miał stoczyć swój następny pojedynek w KSW. ”Stormin”  wpisem w mediach społecznościowych nie poprawił swojej sytuacji w największej organizacji w naszym kraju…

Don Kasjo: Parke wydał na siebie wyrok śmierci! Też tak sądzicie?

Kasjusz Życiński nie ma obaw przed starciem z byłym zawodnikiem UFC. Popularny ”Don Kasjo” już w maju stoczy piąty pojedynek w FAME MMA. W freakowej organizacji będzie to dla niego drugi start w formule bokserskiej.