MMA PLDon KasjoFAME MMA 10: Boxdel jeszcze raz przeprasza i wspomina o rewanżu Don Kasjo vs. Parke!

FAME MMA 10: Boxdel jeszcze raz przeprasza i wspomina o rewanżu Don Kasjo vs. Parke!

W walce wieczoru FAME MMA 10 zmierzyli się Norman Parke oraz “Don Kasjo”. Zwycięzcą pojedynku przez decyzję został “Stormin”, jednak po walce, wiele osób nie zgadzało się z decyzją sędziów. Jednym z grona przeciwników tej decyzji był Boxdel. Właściciel FAME, przeprosił jednak za swoje zachowanie, więc sprawę wyjaśniono. Baron napisał na swoim profilu na IG, że chciałby doprowadzić do rewanżu tej dwójki.

Boxdel rewanż Don Kasjo Parke

Włodarz federacji FAME MMA – Michał “Boxdel” Baron – od razu po walce wieczoru FAME MMA 10 – wyraził swoją opinię odnośnie decyzji sędziowskiej walki “Don Kasjo” vs. Norman Parke. Sytuacja zrobiła się bardzo kontrowersyjna, ponieważ Boxdel podważył decyzję sędziów – uważając, że Kasjusz wygrał ten pojedynek. Po zakończonej walce, Norman Parke sam odebrał obiecaną sztabkę złota i bez celebracji udał się do szatni. Następnego dnia, Boxdel publicznie przeprosił “Stormina”. Jednocześnie podkreślając, że emocje bezwładnie wzięły górę, więc bardzo wstydzi się tego, co zrobił w klatce.

“Bardzo chciałbym rewanżu Don Kasjo vs. Parke”

Michał “Boxdel” Baron ponownie przypomniał o sobie dzień po gali, gdy za pośrednictwem swojego Instagrama, ponownie przeprosił Normana Parke. Współwłaściciel FAME MMA, zaproponował również pomysł ewentualnego rewanżu “Don Kasjo” z Irlandczykiem z północy.

Nic nie tłumaczy mojego zachowania z wczoraj. Naprawdę mi głupio, że tak wyszło, ale każdy jest człowiekiem. Przepraszam Norman, że nie dałem Ci nacieszyć się z Twojego zwycięstwa, ale emocje wzięły górę. Razem z Kasjo daliście super walkę i na pewno wszystko – włącznie z aferą na końcu – spolaryzowało publikę i na długo Wasza walka zostanie zapamiętana. Przepraszam też widzów, ale na pewno zrobimy dla Was na FAME 11 coś jeszcze bardziej niesamowitego. Norman i Kasjo, bardzo chciałbym byście zrobili rewanż tylko tym razem w małych rękawicach.

Gala FAME MMA 11 odbędzie się najprawdopodobniej we wrześniu tego roku. Jednym z bohaterów następnej gali będzie ogłoszony w sobotę, raper – Norbert “Smolasty” Smoliński.

Zobacz także:

Szadziński o walce Don Kasjo-Parke: Trzeba umieć przegrywać!

Walka wieczoru gali FAME MMA 10 zakończyła się burzą kontrowersji. Norman Parke wygrał pojedynek z “Don Kasjo” przez jednogłośną decyzję sędziowską, jednak z werdyktem nie zgadzają się m.in włodarze organizacji FAME MMA. “Trzeba umieć przegrywać” – wypowiedział się o decyzji zawodnik KSW – Gracjan Szadziński.

FAME MMA 10: Artur Szpilka komentuje przegraną narzeczonej!

Kamila Wybrańczyk przegrała swój pojedynek na gali FAME MMA 10. Zawodniczka Academii Gorila musiała uznać wyższość Marcie Linkiewicz, która wypunktowała ją na pełnym dystansie.

Zażenowany Mateusz Murański po walce z Tańculą: “On leży na noszach pod tlenem, a ja?”

Walka Arkadiusza Tańculi z Mateuszem Murańskim była jednym z najbardziej wyczekiwanych starć wczorajszej gali Fame MMA 10. Pojedynek zakończył się zwycięstwem zawodnika z Krakowa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis