MMA PLArabFAME MMA 10: Arab szybko wraca do klatki! Znamy przeciwnika!

FAME MMA 10: Arab szybko wraca do klatki! Znamy przeciwnika!

Gabriel Al-Sulwi nie musiał długo czekać na następny pojedynek! Popularny raper piętnastego maja wystąpi na dziesiątej edycji FAME MMA. 

W walce wieczoru dojdzie do wyczekiwanej walki pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Normanem Parke.

Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” zapewniał, że musi dostać przeciwnika z UFC, bo w innej sytuacji zakończy swoją przygodę. Popularny ”Don Kasjo” został wysłuchany i już w maju zmierzy się z doświadczonym Normanem Parke, który przecież jeszcze nie tak dawno dzierżył tymczasowy pas KSW w wadze lekkiej. Będzie to starcie w formule bokserskiej na dystansie 5×3.

Arab będzie miał spore problemy?

Gabriel Al-Sulwi piętnastego maja stoczy swój trzeci pojedynek w organizacji FAME MMA. Raper tym razem skrzyżuje rękawice z mocno bijącym Łukaszem Lupą. Walka odbędzie się w formule MMA.

28-latek ostatni pojedynek stoczył na 9 edycji. Warto zaznaczyć, że ”Arab” w ostatniej chwili wszedł do rozpiski. Gabriel w walce wieczoru jednogłośną decyzją sędziów pokonał Patryka ”Kizo” Wozińskiego. Było to starcie na zasadach bokserskich, na dystansie 3 rund.

Łukasz Lupa w ostatniej walce zaprezentował się z efektownej strony. Uczestnik ”Ex na plaży” ostatecznie zmierzył się z Marcinem ”Mielonidasem” Makowskim, który zastąpił kontuzjowanego Kasjusza Życińskiego. Wydaje się, że Lupa jednak nie doczeka się pojedynku z ”Don Kasjo”.

Zobacz także:

UFC 260: Francis Ngannou brutalnie znokautował Stipe Miocicia. Udany rewanż i pas wagi ciężkiej dla “Predatora”! [WIDEO]

Francis Ngannou (16-3) znokautował Stipe Miocicia (20-4) w drugiej rundzie w walce wieczoru gali UFC 260 w Las Vegas. Stawką pojedynku był pas wagi ciężkiej.

Gamrot na treningu z pogromcą McGregora! Widzieliście?

Najlepszy zawodnik kategorii lekkiej w Polsce Mateusz Gamrot na treningu z pogromcą Conora McGregora, który występuje w tej samej kategorii wagowej UFC! Polak przygotowuje się do swojego drugiego występu dla UFC i sparuje z najlepszymi!