Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFAME MMAFAME i Budda już dziś odkryli wszystkie karty. Czeka wielka nagroda! [WIDEO]

FAME i Budda już dziś odkryli wszystkie karty. Czeka wielka nagroda! [WIDEO]

Coraz większą popularnością w polskim internecie cieszą się różnego rodzaju loterie. Niekwestionowanym liderem loterii motoryzacyjnych jest Kamil Labudda, znany jako “Budda”, który tym razem organizuje konkurs wspólnie z FAME MMA. Taka kolaboracja zwiastuje coś absolutnie wyjątkowego.

FAME i Budda
Foto: FAME MMA

Projekt owiany tajemnicą

Organizatorzy loterii zadbali o odpowiednie budowanie napięcia. Sądząc po pierwszych reakcjach, skutecznie zainteresowali swoim projektem zarówno fanów motoryzacji, jak i entuzjastów freak-fightów. Na chwilę obecną wiemy jedynie, że nagrodą główną jest Nissan GTR o wartości przekraczającej milion złotych. Jednak współorganizator całego przedsięwzięcia – Budda – intensywnie pracował nad zaawansowanymi przeróbkami samochodu, który finalnie będzie wyglądał zgoła odmiennie od wersji fabrycznej. To będzie jedyny taki samochód na świecie.

Dziś wszystkiego się dowiemy

Wszystkie tajemnice zostaną rozwiane już dziś. Dokładnie o godzinie 14:00 na kanale Budda TV premierę będzie miał film, w którym Budda wraz z włodarzem FAME, Boxdelem, pokażą efekt końcowy oraz przedstawią wszystkie szczegóły związane z loterią.

Również dzisiaj oficjalnie startuje loteria. Do zakupienia będzie wiele, jakościowych gadżetów, które jednocześnie będą odpowiadały określonej liczbie losów, jakie wezmą udział w losowaniu nagród.

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Pudzianowski w mocnym stylu odpowiada na słowa Oknińskiego: Polecam pysk o kibel wytrzeć!

Mariusz Pudzianowski w mediach społecznościowych postanowił w mocnym stylu odpowiedzieć na słowa Mirosława Oknińskiego.

Marcin Prachnio zawalczy na UFC 290 w Las Vegas! Znamy szczegóły!

Znamy szczegóły kolejnej walki Marcina Prachnio (16-6) w największej organizacji na świecie. Polak wystąpi na hitowej gali UFC 290 w Las Vegas. 34-latek ósmego lipca zmierzy się z niepokonanym Vitorem Petrino (8-0).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis