MMA PLArchiwumBoxdelFAME Friday Arena 2: Wielka wygrana Boxdela nad Prezesem FEN! Nokaut w ostatniej sekundzie drugiej rundy!

FAME Friday Arena 2: Wielka wygrana Boxdela nad Prezesem FEN! Nokaut w ostatniej sekundzie drugiej rundy!

I stało się! Za nami walka wieczoru dzisiejszej gali FAME Friday Arena 2, która odbyła się w Netto Arenie w Szczecinie. W najważniejszym pojedynku tego wieczora z organizacją FAME MMA, małe rękawice w walce na zasadach K-1 skrzyżowali Prezes FEN i Boxdel.

FAME Friday Arena 2: Wielka wygrana Boxdela nad Prezesem FEN

Przypominamy, że pierwsze starcie tej dwójki zakończyło się wygraną Boxdela przez poddanie się Prezesa FEN. Tamta walka odbywała się w rzymskiej klatce i przyniosła ogromne emocje kibicom oglądającym wówczas ten pojedynek.

FAME FRIDAY ARENA 2 PPV

Jak zatem wyglądał rewanż między Boxdelem a Prezesem FEN?

W walkę ostro wszedł Boxdel, ale przy naporze nadział się na potężną kontrę Prezesa FEN i szybko padł na matę. Pierwsze liczenie mieliśmy po kilkunastu sekundach. Po wznowieniu walki, Baron był już ostrożniejszy. Próbował kopać rywala, ale Prezes FEN miał na to sposób i umiejętnie trafiał Boxdela ciosami prostymi. Baron zdecydowanie odczuwał te ciosy. Ale Prezes FEN także mógł zacząć narzekać. Boxdel trafił kilkoma mocnymi kopnięciami i Paweł Jóźwiak zaczął cierpieć przez obitą nogę wykroczną.

W drugiej rundzie efektowniej walczyć zaczął Boxdel. To współwłaściciel FAME MMA poczuł ten luz w klatce i zaczął zadawać nawet latające kopnięcia. Po kilkudziesięciu sekundach trafił Prezesa FEN potężnym sierpowym, a Paweł Jóźwiak padł na matę. Po wznowieniu walki, Boxdel ruszył z kolejną szarżą. Prezes FEN wyraźnie miał kłopoty. Nokaut wisiał w powietrzu. Na kilka sekund przed końcem drugiej rundy, Paweł Jóźwiak ponownie padł na matę. Wstał jednak na dwie sekundy przed jej końcem, a Boxdel zdołał go znokautować na sekundę przed końcem drugiej rundy!

Wielka wygrana Boxdela!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis