MMA PLArchiwumFAME MMAFAME Friday Arena 2: Roger okopał Endiego i wygrał przez TKO

FAME Friday Arena 2: Roger okopał Endiego i wygrał przez TKO

Rozpoczyna się gala FAME Friday Arena 2, który odbywa się w szczecińskiej Netto Arenie. Pierwszym pojedynkiem, który oglądali kibice tego wieczora było starcie w formule MMA między Andrzejem „Endim” Czyszem a Rogerem Sallą.

FAME Friday Arena 2: Roger okopał Endiego i wygrał przez TKO

FAME FRIDAY ARENA 2 PPV

Walkę agresywniej zaczął Endi, który ruszył na Sallę z chaotycznymi kombinacjami, a chwilę potem niechcący wsadził palec w oko rywala i walka została na chwilę przerwana. Po wznowieniu walki Salla przejął inicjatywę, okopywał nogę rywala, ale także szukał jego szczęki poprzez mocne ciosy sierpowe i proste. Endi przez chwilę walczył na wstecznym, ale Roger Salla mimo napierania na rywala, zaczął tracić siły i jego próby nie miały już takiego impetu jak na wcześniejszym etapie pojedynku. Pod koniec tej rundy Salla ruszył z mocną kombinacją, którą wstrząsnął Czyszem, ale nie zdołał go znokautować.

Drugą rundę lepiej zaczął Czysz, który trafił Sallę mocnym ciosem. Po chwili jednak musiał skupić się na obronie, bowiem Roger ruszył z kombinacjami ciosów i kopnięć na rywala. Po chwili po niskich kopnięciach Endi padł na matę, przegrywając ostatecznie to starcie przez TKO w drugiej rundzie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis