MMA PLArchiwumFAME MMAFAME Friday Arena 2: Polak pewnie pokonuje Tańculę! Gwiazda “Lombardu” walczyła o przetrwanie!

FAME Friday Arena 2: Polak pewnie pokonuje Tańculę! Gwiazda “Lombardu” walczyła o przetrwanie!

Jedną z najważniejszych walk gali FAME Friday Arena 2 było starcie Arkadiusza Tańculi z Adrianem Polakiem, które odbyło się na zasadach mieszanych sztuk walki. Warto zaznaczyć, że Tańcula do tego pojedynku nie zdołał zbić wagi do umownego limitu wagowego.

FAME Friday Arena 2: Polak pewnie pokonuje Tańculę

Polak zatem już na początku tego starcia był nieco wygranym, bowiem zgarnął 30% wynagrodzenia rywala.

FAME FRIDAY ARENA 2 PPV

W pierwszej rundzie tego starcia widzieliśmy, że mający lepsze warunki fizyczne Tańcula wykorzystywał swoją przewagę kontrując zapędy Polaka, który szedł do przodu i szukał otwartej konfrontacji. Tańcula jednak nastawił się na kontry. Uciekał od rywala i co chwilę wyprowadzał ciosy kontrujące. Polak natomiast coraz bardziej nerwowo szedł do przodu, to kopiąc, to strasząc Tańculę mocnymi ciosami rękoma.

W drugiej rundzie Polak cały czas był stroną aktywniejszą, tą która napiera na rywala. Polański po jednym z ciosów wyrządził sporo krzywdy w głowie Tańculi, kiedy ten przykucnął i automatycznie szukał nóg rywala. W tej odsłonie to Adrian Polak wyrządził większe krzywdy przeciwnikowi. Tańcula zakrwawiony wracał do narożnika po tej odsłonie.

W ostatnich trzech minutach starcia, znowu to Polański zaczął agresywniej. Polak trafiał Tańculę, który zmęczony uciekał po obalenia. Te jednak były bardzo przewidywalne. Po kilkudziesięciu sekundach tej odsłony Tańcula wyraźnie nie miał już siły i walczył o przetrwanie.

Na kartach sędziów Polak wyraźnie prowadził, a Tańcula jako cel wyznaczył sobie już nie wygraną, a po prostu przetrwanie. I przetrwał.

Ostatecznie to sędziowie zdecydowali o zwycięzcy tego pojedynku, którym jednogłośnie został Adrian Polak.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis