MMA PLArchiwumFAME MMAFAME Friday Arena 2: Karolek pewnie wypunktował wyższego Mandzia w walce w K-1

FAME Friday Arena 2: Karolek pewnie wypunktował wyższego Mandzia w walce w K-1

Kolejną walką gali FAME Friday Arena 2, która odbywa się w Netto Arenie w Szczecinie był pojedynek Łukasz „Mandzio” Samoń vs. Karol „Karolek” Dąbrowski. Walka ta odbyła się w formule K-1 w małych rękawicach.

FAME Friday Arena 2: Karolek pewnie wypunktował wyższego Mandzia

FAME FRIDAY ARENA 2 PPV

Pojedynek ten miał odbyć się już dwukrotnie wcześniej. Na gali FAME 17 i FAME 18 na przeszkodzie stanęły jednak kontuzje.

Teraz wreszcie udało się doprowadzić do wejścia obu zawodników do klatki FAME MMA. A jak to wyglądało już w środku?

Otóż walkę od wysokiego kopnięcia rozpoczął Karolek. Na Mandzio jednak jego cios nie zrobił wrażenia. Później obaj zawodnicy wymieniali się ciosami na zasadzie: Mandzio uderzał rękoma, a Karolek próbował swoich sił w kopnięciach. Obaj – jak się wydawało – mieli jednak szacunek do potencjalnych umiejętności przeciwnika.

W drugiej rundzie Karolek wyprowadził bardzo ciekawe kopnięcie na wątrobę Mandzia, ale Samoniowi nie zrobiło ono większej krzywdy. W tej odsłonie tempo pojedynku wyraźnie spadło, a obaj zawodnicy ostrożnie podeszli do straty sił na moce szarże. Ostatecznie nie oglądaliśmy niebezpiecznych akcji, grożących zakończeniem pojedynku.

W trzeciej rundzie Karolek znowu zaczął mocniej. Trafił Mandzia obrotowym ciosem, potem poprawił ciosem prostym. Później po jednym z kopnięć się przewrócił, ale w walce w K-1 nie miało to żadnego znaczenia. Do końca pojedynku Karolek pewniej czuł się w tej konfrontacji i dowiózł do końca walki zwycięstwo polegające na walce z większą pewnością siebie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis