MMA PLArchiwumFAME MMAFAME FRIDAY ARENA 2: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

FAME FRIDAY ARENA 2: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

FAME FRIDAY ARENA 2: Gdzie oglądać? Ach… piątek, piąteczek, piątunio – a na dodatek kolejna gala organizacji FAME! Zapowiada się wieczór, który zapamiętamy na długo. Ma być brutalnie, krwawo i efektownie! Dlatego zachowajcie czujność, żeby nie przegapić żadnej sekundy klatkowych wydarzeń. FAME FRIDAY ARENA 2 będzie można oglądać na specjalnej platformie. Ile kosztuje PPV? Jaka cena transmisji? Mamy dla was wszystkie potrzebne informacje.

FAME FRIDAY ARENA 2: Gdzie oglądać
Foto: FAME

FAME FRIDAY ARENA 2 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

FAME FRIDAY ARENA 2: Kiedy gala?

Michał Baron kontra Paweł Jóźwiak – prawdziwe starcie kolosów. Pytanie zatem brzmi, który stoi na glinianych nogach, a który stąpa po ziemi pewnym krokiem? Dowiemy się już dzisiejszego wieczoru!

Człowiek zagadka czy prawdziwy weteran? Kibice mają tę zagwozdkę od samego ogłoszenia walki Kacpra Błońskiego z Danielem Ostaszewskim. Czas się przekonać, co ukrywał „Ostry”.

Maksymilian Wiewiórka pcha się na głęboką wodę. Rzecz w tym, że zapomniał wziąć kamizelki ratunkowej, jaśniej mówiąc, nie będzie mógł używać parteru, czyli swojej największej broni. Josef Bratan dobrze o tym wie, dlatego powinien niczym wygłodniały rekin ruszyć na swoją ofiarę. Czy tak rzeczywiście się stanie? Czas pokaże…

FAME FRIDAY ARENA 2: Gdzie oglądać?

Złą krew pomiędzy Robertem Pasutem a Filipem Zabielskim czuć na kilometr! To zwiastuje wojnę na wyniszczenie, czyli to, co tygryski lubią najbardziej.

Pojedynek trenera z uczniem – Alan Kwieciński vs. Dominik Zadora. Historia jak z filmu. Nic dodać, nic ująć. Akcja!

FAME FRIDAY: Data, miejsce, godzina

Gala FAME FRIDAY ARENA 2 już dzisiaj w Szczecinie w NETTO ARENA. To będzie pierwszy event organizacji FAME w tym mieście. Start wydarzenia planowany jest na godzinę 19:30.

FAME FRIDAY ARENA 2: Transmisja w PPV.

W karcie wstępnej zobaczymy konfrontacje „Mandzia” i “Karolka. Długo musieliśmy czekać, więc wierzymy, że było warto. Panowie, dajcie fanom show! Całą galę możecie obejrzeć, klikając – [TUTAJ].

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis