MMA PLArchiwumFAME MMAFAME Friday Arena 2: Fagata wypunktowała Brylantynkę. Brakło jej czasu do nokautu!

FAME Friday Arena 2: Fagata wypunktowała Brylantynkę. Brakło jej czasu do nokautu!

Za nami jedyna walka pań, która odbyła się na dzisiejszej gali FAME Friday Arena 2, która odbywa się w Netto Arenie w Szczecinie. W konfrontacji tej na przeciwko siebie stanęły: Martyna „Brylantynka” Janusz oraz Agata „Fagata” Fąk. Walka ta odbyła się w formule K-1 w małych rękawicach.

FAME Friday Arena 2: Fagata wypunktowała Brylantynkę

FAME FRIDAY ARENA 2 PPV

W walkę odważniej weszła Fagata, która ruszyła prosto na rywalkę z kombinacjami ciosów rękoma oraz frontalnymi kopnięciami. Brylantynka próbowała się odpłacać i również trafiała w twarz Fagaty. Jednak to Agata Fąk była stroną aktywniejszą, zadającą zdecydowanie więcej ciosów niż rywalka.

W drugiej rundzie większą aktywność na początku wykazała Brylantynka. To ona ruszyła na Fagatę i próbowała wzbudzić respekt i strach przed jej ciosami. Na Fagatę jednak to nie działało. Fąk dalej stosowała swoją taktykę. Szła prosto na rywalkę, zadawała ciosy rękoma i przeplatała je kopnięciami. Brylantynka wysoko trzymała gardę i walczyła będąc na wstecznym.

Przełom oglądaliśmy za to w trzeciej rundzie. Brylantynka przyjęła mocne kopnięcie na brzuch, po którym była liczona. Po wznowieniu walki, Fagata ponownie doprowadziła do liczenia, kiedy to po ciosach zmusiła sędziego do przerwania walki. Brylantynka tłumaczyła się włożeniem palca w oko przez jej rywalkę. Po wznowieniu starcia Fagacie nie starczyło już czasu na dokończenie dzieła zniszczenia.

Ostatecznie Fagata wygrywa przez decyzję sędziów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis