MMA PLArchiwumFAME MMAFAME Friday Arena 2: Crusher wygrywa z Ostrym w walce bez limitu czasowego!

FAME Friday Arena 2: Crusher wygrywa z Ostrym w walce bez limitu czasowego!

Walka bokserska, małe rękawice, bez limitu czasowego – to zasady co-main eventu dzisiejszej gali FAME Friday Arena 2, która odbyła się w Netto Arenie w Szczecinie. W starciu tym na przeciwko siebie stanęli Daniel „Ostry” Ostaszewski vs. Kacper „Crusher” Błoński.

FAME Friday Arena 2: Crusher wygrywa z Ostrym w walce bez limitu czasowego!

Faworytem tego pojedynku i to bardzo wyraźnym był “Crusher”, jak się natomiast okazało to w rzeczywistości?

FAME FRIDAY ARENA 2 PPV

Walkę lepiej zaczął Ostry. Ostaszewski ruszył na Błońskiego i postraszył go kombinacjami, po czym Błoński klinczował. Po wznowieniu walki obaj wymieniali się mocnymi ciosami. Po 90 sekundach, Ostry ruszył z mocną kombinacją, przez kilka sekund mocno trafiał w Crushera, który wyraźnie odczuwał te ciosy. Po trzeciej minucie pojedynku Ostry zaczął słabnąć i wydawało się, że to Błoński zacznie przejmować inicjatywę w tej walce.

I tak właśnie było. Ostaszewski był niezwykle zmęczony, w pewnym momencie nawet siatka pozwoliła mu stać na nogach. Po 4 minutach i 44 sekundach kibice oglądali pierwszy nokdaun w wykonaniu Błońskiego. Ostry jednak wstał, ale był skrajnie zmęczony. Crusher wyczuł słabość rywala i robił wszystko, by zakończyć to starcie przed czasem. Udało mu się to dopiero nieco ponad sześciu minutach. Ostry padł po jednym z ciosów i kiedy wydawało się, że nie był już w stanie wstać na nogi, to wstał. Po chwili jednak znowu wylądował na deskach.

Walka w taki sposób trwała jeszcze kilkadziesiąt sekund. Ostry jednak po siedmiu minutach i czterdziestu pięciu sekundach już nie był w stanie wstać, by kontynuować walkę. Ostatecznie starcie to wygrał Kacper Błoński przez nokaut!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis