MMA PLDon KasjoFAME 8: Kasjusz Życiński traci prawo jazdy, szybka reakcja Marcina Najmana! [WIDEO]

FAME 8: Kasjusz Życiński traci prawo jazdy, szybka reakcja Marcina Najmana! [WIDEO]

Kasjusz Życiński dwudziestego pierwszego listopada stoczy swój czwarty pojedynek w FAME MMA. ”Don Kasjo” parokrotnie wspominał, że mentalnie będzie to dla niego ważny pojedynek, ponieważ po potencjalnej przegranej z Marcinem Najmanem musiałby zapaść się pod ziemię.

W walce wieczoru Kacper Blonsky zmierzy się z Marcinem Dubielem. Do  klatki wraca popularny Amadeusz ”Ferrari” Roślik, który tym razem na zasadach K-1 podejmie Maksymiliana ”Wiewióra” Wiewiórkę. W Łodzi dojdzie również do debiutów nowych postaci – wśród nich pojawią się popularni raperzy.

Szybka reakcja Marcina Najmana!

Kasjusz Życiński parę dni temu stracił prawo jazdy. Długo na reakcję Marcina Najmana nie musieliśmy czekać. Częstochowianin powiedział, że wcale go to nie dziwi!

”Don Kasjo” miał szansę już zobaczyć te słowa na swoim lajvie. Przy okazji Kasjusz podsumował wideo z treningów Najmana. Jaka była reakcja? Sami zobaczcie.

”El Testosteron” zadebiutował w FAME MMA w październiku poprzedniego roku. Przy wypełnionej po brzegi Ergo Arenie szybko sprowadził do parteru Piotra ”Bonusa BGC” Witczaka. Walka wróciła do stójki, a w niej Najman mocnym ciosem upolował rywala.

W tym roku 41-latek stoczył dwie walki. W marcu dość niespodziewanie szybko został zastopowany z rąk Piotra ”Bestii” Piechowiaka. Kulturysta w stójce trafił mocnym uderzeniem i było po wszystkim.

Ostatnia walka Marcina Najmana odbyła się na FAME MMA 7, gdy rozpoczął swoje pożegnalne akty. Częstochowianin bez żadnych problemów już w pierwszej odsłonie zastopował Dariusza ”Lwa” Kazimierczuka.

FAME MMA 8 – pełna karta walk

 1. Main event: Kacper “Blonsky” Błoński – Marcin Dubiel
 2. Co-main event: Marcin “El Testosteron” Najman – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński
 3. Filip “Filipek” Marcinek – Michał “Sobota” Sobolewski
 4. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Amadeusz “Ferrari” Roślik
 5. Paweł “Tybori” Tyburski – Gabriel “Arab” Al-Suwi
 6. Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak
 7. Alan Kwieciński – Piotr Pająk
 8. Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk
 9. Zusje Astafiewa – Dagmara Szewczyk
 10. Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran
 11. Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska – TBA

Zobacz także:

Daniel Omielańczuk o FAME MMA! Zaskoczeni?

Daniel Omielańczuk wypowiedział się o FAME MMA. Są to mocne słowa. Sami zobaczcie…

Trybała wspomina walkę z Najmanem! Od razu faworyzowaliście Trybsona?

Paweł Trybała wspomina pojedynek z Marcinem Najmanem na FFF 1. ”Trybson” uważa, że miał dużą presję przed tym pojedynkiem. Dlaczego?