MMA PLFAME MMAFAME 19: Dwóch freak fighterów nie zrobiło wagi! Fabijański przestrzelił o prawie…

FAME 19: Dwóch freak fighterów nie zrobiło wagi! Fabijański przestrzelił o prawie…

Właśnie trwa poranne ważenie przed sobotnią galą FAME MMA 19, która odbędzie się w Krakowie. Obawy Filipa Marcinka się potwierdziły, bowiem jego rywal nie zrobił wagi. Aktor Sebastian Fabijański miał szansę do godziny 12:00, lecz nie było to możliwe patrząc na to ile przestrzelił wagi.

FAME

W main evencie zobaczymy starcie Arkadiusz Tańculi z Amadeuszem Roślikiem.

Podopieczny Mirosława Oknińskiego wrócił już na odpowiednie tory podczas gali FAME MMA 18, która dwudziestego maja odbyła się w Łodzi. Roślik tego wieczoru miał stoczyć dwie walki – ostatecznie doszło tylko do jednej. To nie było wcale łatwe zadanie, bowiem Kacper Błoński postawił twarde warunki. Amadeusz po całym dystansie wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Warto zaznaczyć, że Błoński był na deskach, lecz pokazał charakter i przetrwał kryzys.

Jest problem!

Taki też problem pojawił się u dwóch freak fighterów podczas porannego ważenia przed galą FAME MMA 19 w Krakowie.

Natan Marcoń, który zmierzy się z Mariuszem ”Hejterem” Słońskim przestrzelił wagę o dwa kilogramy. Marcoń zrezygnował z dalszego robienia wagi, więc 30% jego wypłaty wędruje na konto ”Hejtera”.

Drugim freak fighterem, który nie zrobił wagi jest Sebastian Fabijański. W tej sytuacji potwierdziły się obawy Filipa ”Filipka” Marcinka.

sebastian fabijanski wniósł na wagę 82,7 kg limit wagowy: 79 kg zawodnik ma regulaminowy czas do godz.11:00 (druga szansa do 12:00)

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis