Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFAME MMAFAME 18: absolutnie wyjątkowa zapowiedź gali!

FAME 18: absolutnie wyjątkowa zapowiedź gali!

Już 20 maja w Łodzi odbędzie się FAME 18. Organizatorzy jak zwykle przed galą przygotowali zapowiedź filmową wydarzenia. Tym razem jednak przeszli samych siebie i stworzyli zupełnie wyjątkowy trailer, który w niczym nie ustępuje największym produkcjom kinowym. Premiera już dziś o godzinie 18:00 na kanale FAME MMA na YouTube.

Trailer FAME 18
Foto: FAME MMA

FAME: Drive – official trailer

Do tej pory trailery kolejnych gal realizowane były w formie teledysków muzycznych czy krótkich form video. Fame: Drive – official trailer to całkowicie nowy format, który tworzy emocjonującą i wciągającą fabułę nawiązującą do nocnych wyścigów samochodowych. Produkcja jest na tyle rozbudowana, że została podzielona na dwa odcinki. Dziś o godzinie 18:00 na kanale FAME MMA na YouTube zostanie opublikowany pierwszy z nich.

Największa produkcja w historii FAME

Wszystkie poprzednie zapowiedzi wzbudzały duże uznanie wśród fanów FAME. Jednak jak mówią przedstawiciele federacji, to trailer najbliższej gali został wyprodukowany ze zdecydowanie największym jak do tej pory rozmachem.

Plan zdjęciowy trwał aż 5 dni. Jest to pierwszy trailer, który przypomina raczej fabułę niż teledysk muzyczny. Na potrzeby realizacji zostało wynajęte prywatne lotnisko w Białymstoku. Część zdjęć zrealizowano na torze wyścigowym w Modlinie.

Budda i FAME GTR w tle

Zapowiedź FAME 18 nawiązuje do trwającego właśnie największego projektu motoryzacyjnego w historii. Przypomnijmy, że znany motoryzacyjny influencer Kamil “Budda” Labudda wspólnie z FAME zorganizowali konkurs, w którym nagrodą główną jest Nissan GTR o wartości ponad 1 miliona złotych. Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu: https://famegtr.pl

FAME 18

Gala FAME 18 już 20 maja w Łodzi. Bilety na wydarzenie oraz PPV dostępne na stronie https://famemma.tv.

Oficjalne konto FAME na YouTube: https://www.youtube.com/@FAMEMMATV

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Andrzej Grzebyk przed walką wieczoru KSW 82: Zgotuję mu piekło

13 maja – to data nadchodzącej wielkimi krokami gali KSW 82. W walce wieczoru tego wydarzenia zobaczymy byłego podwójnego mistrza FEN, a jego rywalem będzie brutalny i zaprawiony w bojach przeciwnik. Andrzej Grzebyk przed walką z Brianem Hooiem nastawia się na widowiskową potyczkę.

Strzelanina w domu Jorge Masvidala! Jedna osoba ranna!

Bardzo niepokojące wiadomości dotarły do nas ze Stanów Zjednoczonych, a dokładnie z Miami. W domu Jorge Masvidala miała miejsce strzelanina! Jest jedna osoba ranna!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis