MMA PLFAME MMAFAME 17: Pan Rafonix! Marcin Krasucki zdominował i udusił Mixera

FAME 17: Pan Rafonix! Marcin Krasucki zdominował i udusił Mixera

Stało się! Mamy powrót Rafonixa do klatki FAME MMA! Na gali FAME 17 w Krakowie Marcin Krasucki zmierzył się z Mikołajem “Mixerem” Magdziarzem. Co ciekawe, pojedynek ten był promowany jako “walka ukryta” i materiały promocyjne z udziałem tych dwóch postaci nie były dostępne na głównych kanałach FAME MMA.

Marcin Krasucki zdominował i udusił Mixera

Ukryta walka w klatce FAME MMA, którą oglądało tysiące widzów w Tauron Arenie i przed ekranami monitorów.

Transmisja FAME MMA 17 będzie dostępna jedynie w systemie PPV, który można wykupić TUTAJ.

W walce oglądaliśmy pełną dominację Rafonixa! Marcin Krasucki najpierw ruszył z frontalnym kopnięciem, potem zasypał rywala gradem ciosów w stójce, ten ruszył desperacko po nogi, Krasucki wybronił się przed obaleniem, zaszedł za plecy rywala, złapał jego szyję i po profesorsku go poddał duszeniem.

To był wielki powrót Rafonixa do sportów walki! Brawo!

Zobacz także:

Mateusz Kubiszyn o walce Ferrari-Łaszczyk: Amadeusz nie jest żadnym zawodnikiem MMA! Widzieliście?

Mateusz Kubiszyn pojawił się na wczorajszej drugiej konferencji przed galą FAME MMA 17, która już w piątek odbędzie się w Krakowie. ”Don Diego” w rozmowie z portalem FanSportu.pl został zapytany o main event. Zobaczymy starcie niepokonanego pięściarza Kamila Łaszczyka z Amadeuszem Roślikiem. Starcie odbędzie się w formule MMA.

Marcin Tybura vs Jon Jones w przyszłości? Polak zapewnia: Fajnie byłoby mu rzucić kiedyś wyzwanie

Nie udało się doprowadzić do walki Jan Błachowicz vs Jon Jones, ale może uda się w przyszłości zrobić walkę Marcin Tybura vs Jon Jones? Polak tuż przed swoją kolejną walką w oktagonie UFC twierdzi, że przejście “Bonesa” do jego dywizji wagowej to świetna informacja dla wszystkich zawodników wagi ciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis