MMA PLFAME MMAFAME 12: Kacper Blonsky niejednogłośnie wypunktował Fit Loversa i pokazał mu, że w MMA caopeira niewiele daje!

FAME 12: Kacper Blonsky niejednogłośnie wypunktował Fit Loversa i pokazał mu, że w MMA caopeira niewiele daje!

Dobijamy już powoli do końca gali FAME 12. W jednej z ostatnich walk imprezy na przeciwko siebie stanęli mający już doświadczenie w walce w klatce Kacper Blonsky i debiutant Mateusz “FIT Lovers” Janusz.

Pierwsza runda zwiastowała nam chyba walkę wieczoru całej imprezy! Obaj zaczęli bardzo agresywnie, Mateusz Fit Lovers dynamicznie się ruszał, Blonsky nic sobie z tych kocich ruchów nie robił, a i jeden i drugi częstował przeciwnika mocnymi ciosami, w które wkładali całą moc. W pewnym momencie obaj wylądowali też na macie, ale nic poważnego w parterze się nie wydarzyło. Pierwsza odsłona bardzo efektowna.

W drugiej odsłonie dynamika wydarzeń w klatce była na podobnym poziomie. Mimo utraty sił przez obu zawodników, to widzieliśmy dużo walki w parterze, w której raz jeden, raz drugi dominował nad rywalem. Parter ten przeplatany był stójką, gdzie ciosy fruwały jak samoloty z migrantami na Białoruś. Było ich mnóstwo. Obaj dają na razie fenomenalną walkę, idealną dla widzów FAME MMA.

W trzeciej rundzie Blonsky postawił z kolei na taktykę. Szybko przytulił się do Fit Loversa, kontrolował pod siatką i potem obalił. W parterze pracował nad punktowaniem na kartach sędziów i tę odsłonę wyraźnie prowadził.

Sędziowie jednak i tak mieli ciężki orzech do zgryzienia i jeśli nie pomylili karteczek i prawidłowo zsumowali punkty, to jako wygranego orzekli wygraną Blonskyego, ale niejednogłośnie.

FAME 12 – PPV

FAME 12 – wyniki:

Arkadiusz Tańcula vs. Jacek Murański – “klatka rzymska” 3x3m
Kasjusz “Don Kasjo” Życiński vs. Michał “Boxdel” Baron – walka na zasadach boksu
Kasjusz “Don Kasjo” Życiński vs. Marcin Wrzosek – walka na zasadach boksu
Kacper Blonsky vs. Mateusz “FIT Lovers” Janusz
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka pok. Adrian “Polak” Polański przez jednogłośną decyzję (29-27, 30-26, 30-26) – walka o pas mistrzowski wagi półśredniej
Karolina “Zusje” Smogulecka pok. Marta “Marti Renti” Rentel przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 29-28)
Piotr “Bestia” Piechowiak pok. Krzysztof Radzikowski przez jednogłośną decyzję (30-26, 30-26, 30-26)
Krystian “Krycha UFC” Wilczak pok. Maciej “Szewcu” Szewczyk przez jednogłośną decyzję (29-28, 29-28, 29-28)
Anna Andrzejewska pok. Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk przez jednogłośną decyzję (30-27, 29-28, 29-28)
Kornel “Koro” Regel pok. Patryk “Ryba” Karaś przez jednogłośną decyzję (29-28, 29-28, 29-28)
Adrian „Pitbull” Wieliczko pok. Jakub „Dragon” Kaczmarski przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 30-27) – finał turnieju “Road to Armia”

Zobacz także:

UFC on ESPN+ 56: Vieira vs. Tate – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali UFC on ESPN+ 56, która dziś wieczorem odbędzie się w UFC Apex w Las Vegas.

The War 3: Kolejna walka 5 vs 5 – Warriors i Gladiatorzy w stanie wojny po kłótni o zawodnika!

26 listopada na gali THE WAR 3 odbędzie się przeniesiona walka WARRIORS vs GLADIATORZY. Ostatecznie obie drużyny wyjdą na arenę w 5-osobowych składach, ale nie obyło się bez zakulisowych przepychanek, przez które między ekipami zapanowała wrogość. – Zachowali się niehonorowo i zapłacą nam za to. Jesteśmy w stanie wojny! – mówi lider WARRIORS.