MMA PLFAME MMAFAME MMA 12 – jak wykupić PPV?

FAME MMA 12 – jak wykupić PPV?

Foto: FAME MMA

Już w sobotę 20 listopada w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu odbędzie się gala FAME 12.

Walka wieczoru będzie starciem na zasadach boksu. Rękawice skrzyżują Kasjusz “Don Kasjo” Życiński i Marcin Wrzosek.

W co-main evencie Kacper Blonsky po dwóch zwycięstwach przywita w organizacji kolejnego debiutanta, czyli Mateusza Janusza z Fit Lovers.

Na gali czeka nas także walka mistrzowska. Adrian “Polak” Polański w pierwszej obronie pasa wagi półśredniej podejmie “Wiewióra” czyli Maksymiliana Wiewiórkę.

Piątą walkę w tym roku stoczyć miał Mateusz Murański. Doznał on jednak kontuzji i w pojedynku z Arkadiuszem Tańculą zastąpi go… jego ojciec, Jacek Murański. Walka odbędzie się w “klatce rzymskiej” o wymiary 3×3 metry na dystansie 5 rund po 2 minuty. Dozwolone będą też uderzenia łokciami.

W nowej formule zadebiutuje strongman Krzysztof Radzikowski. Jego przeciwnikiem będzie zaś Piotr “Bestia” Piechowiak.

Ponadto w rozpisce gali FAME 12 znaleźli się m.in. Karolina “Zusje” Smogulecka,

Całą galę otworzy zaś finał turnieju “Road to Armia”. Zwycięzca tego pojedynku wywalczy kontrakt z organizacją Armia Fight Night.

FAME MMA 12 – jak wykupić PPV?

FAME MMA 12 – PPV

FAME MMA posiada swoją platformę, na której można zupełnie legalnie oglądać organizowane przez nich wydarzenia. Koszt usługi za transmisję gali FAME MMA 12 wynosi 23,99 zł, choć przy wybranie różnych form płatności może się różnić. Gala rozpocznie się w sobotę o godzinie 20:00.

Należy zarejestrować się na stronie famemma.tv. Następnie po zalogowaniu można dokonać zakupu subskrypcji. Umożliwiono dokonanie zakupu wieloma metodami. W przypadku e-przelewu czy BLIK-a cena wyniesie 24,99 zł. Należy pamiętać, że wydanie licencji może potrwać do godziny, dlatego też lepiej nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. W podstawowej wersji transmisja odbywa się w jakości 720p i dostęp do niej mamy przez 48 godzin  po zakończeniu gali.

Dostępna jest także licencja premium, której koszt jest o 5 zł wyższy tzn. 29,99 zł. Podobnie jak w przypadku licencji podstawowej cena różni się w zależności od wybranej metody płatności.

Dostęp do gali będzie przedłużony do 7 dni. Wydarzenie będziemy mogli obejrzeć w jakości 1080p. Ponadto do naszej dyspozycji będą również dodatkowe materiały czy dostęp do archiwalnych gal FAME MMA 9, FAME MMA 10 oraz FAME MMA 11. W ramach tego wariantu otrzymamy też transmisję z Loży Szyderców.

FAME MMA 12 – rozpiska gali

Kasjusz “Don Kasjo” Życiński vs. Marcin Wrzosek – walka na zasadach boksu
Kacper Blonsky vs. Mateusz “FIT Lovers” Janusz
Adrian “Polak” Polański vs. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – walka o pas mistrzowski wagi półśredniej
Karolina “Zusje” Smogulecka vs. Marta “Marti Renti” Rentel
Arkadiusz Tańcula vs. Jacek Murański – “klatka rzymska”, 3×3 metry
Piotr “Bestia” Piechowiak vs. Krzysztof Radzikowski
Krystian “Krycha UFC” Wilczak vs. Maciej “Szewcu” Szewczyk
Patryk “Ryba” Karaś vs. Kornel “Koro” Regel
Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk vs. Anna Andrzejewska
Jakub „Dragon” Kaczmarski vs. Adrian „Pitbull” Wieliczko – finał turnieju “Road to Armia”

Zobacz także:

Znamy dwóch potencjalnych rywali Marcina Najmana! Jednym z nich jest… Norman Parke!

Kolejna zmiana planów! Marcin Najman w rozmowie z naszym portalem zdradził i wskazał swoich dwóch potencjalnych rywali. ”El Testosteron” nie boi się wyzwań i już w pierwszym kwartale 2022 roku może dojść do jego starcia z… Normanem Parke. To nie koniec, bo były pięściarz dalej może stoczyć trzy walki w jeden miesiąc.

HIGH League wraca w 2022! Znamy terminy i miejsca trzech gal

Malik Montana nie zatrzymuje się po sukcesie pierwszej gali HIGH League. Wiemy, kiedy i gdzie dojdzie do drugiej, trzeciej i czwartej edycji ligi! Czekają nas wielkie wydarzenia, które podekscytują wszystkich fanów freak-fightów i walk influencerów w Polsce.