MMA PLFAME MMAFAME 10: Piotr Pająk udusił Alana Kwiecińskiego w kontrze do obalenia

FAME 10: Piotr Pająk udusił Alana Kwiecińskiego w kontrze do obalenia

Wreszcie oglądaliśmy rewanż na gali FAME MMA 10! Na przeciwko siebie stanęli Piotr Pająk i Alan Kwieciński. Tym razem walkę między tymi zawodnikami zakontraktowano w formule MMA. W K-1 bowiem lepszy – zdaniem sędziów – był “Alanik”. Jak to było zatem w MMA?

Początek walki to mocne loły w wykonaniu Alanika i trafione ciosy w stójce. Piotr Pająk widząc agresję przeciwnika zaczął przyciskać Alanika do siatki i tam zbierał siły. Pod koniec rundy udało mu się Kwiecińskiego obalić i tym zapunktował na kartach sędziowskich.

W drugiej rundzie znowu Alan Kwieciński prowadził w walce, kiedy ta toczyła się w stójce. Trafiał częściej i mocniej. Pająk to odczuwał i szukał klinczu, ale Alan ruszył z mocną kombinacją ciosów, które zakończył obaleniem Pająka. Ten natomiast pięknie skontrował tę technikę Alanika i zapiął duszenie gilotynowe, które zakończyło ten pojedynek.

FAME MMA 10 PPV

Zobacz także:

FAME MMA 10 PPV – jak oglądać?

Już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejna gala organizacji FAME MMA. Na jubileuszową edycję przygotowano kilka interesujących freak fightów, w tym hitowy pojedynek na zasadach boksu i dwie walki mistrzowskie.

FAME MMA 10 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali FAME MMA 10, która odbędzie się już dziś wieczorem.

UFC 262 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali UFC 262, która dziś w nocy odbędzie się w Houston w stanie Texas.