MMA PLFAME MMAFAME 10: Gała wypunktował Śmieszka w walce uczestników TOP MODEL, ale było blisko poddania

FAME 10: Gała wypunktował Śmieszka w walce uczestników TOP MODEL, ale było blisko poddania

W kolejnej walce gali FAME MMA 10 zmierzyli się ze sobą uczestnicy TOP MODEL – Mikołaj Śmieszek i Michał Gała. Panowie za wszelką cenę chcieli pokiereszować swoje twarze. Jak to wyszło ostatecznie?

Pierwsza runda zaczęła się od intensywnych wymian w stójce. Obaj zawodnicy próbowali wyrządzić sobie krzywdę kombinacjami ciosów rękoma, ale celniej trafiał Mikołaj Śmieszek. Michał Gała musiał to odczuwać, bo w pewnym momencie poszedł po obalenie, które mu wyszło. W parterze dokończył rundę i mógł nawet dostać więcej punktów w tej rundzie od rywala. W drugiej rundzie – kiedy przebiegała ona w stójce – znowu przewagę miał Śmieszek, ale Gała potrafił ponownie odnaleźć drogę do obalenia przeciwnika i tam szukał poddania. Pod koniec rundy nawet było blisko jej zakończenia, ale Śmieszek uciekł z niedogodnej pozycji. Trzecia runda to kopia poprzednich. W stójce Śmieszek trafił kilka razy Gałę, ale ten szybko zdołał go obalić i kontrolował w parterze.

Zwycięzcę musieli wskazać sędziowie. Ich zdaniem walkę wygrał Michał Gała.

FAME MMA 10 PPV

Zobacz także:

FAME MMA 10 PPV – jak oglądać?

Już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejna gala organizacji FAME MMA. Na jubileuszową edycję przygotowano kilka interesujących freak fightów, w tym hitowy pojedynek na zasadach boksu i dwie walki mistrzowskie.

FAME MMA 10 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali FAME MMA 10, która odbędzie się już dziś wieczorem.

UFC 262 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali UFC 262, która dziś w nocy odbędzie się w Houston w stanie Texas.