MMA PLFAME MMAFAME 10: Ferrari zjadł Haribo w drugiej rundzie! Nokaut po ciosach w parterze!

FAME 10: Ferrari zjadł Haribo w drugiej rundzie! Nokaut po ciosach w parterze!

Za nami walka z jednym z największych emocjonalnych ładunków na całej karcie gali FAME MMA 10. W klatce na przeciwko siebie stanęli Amadeusz “Ferrari” Roślik i Mateusz “Haribo” Gąsiewski. W klatce lepszy okazał się

Haribo był skazywany na porażkę, ale w pierwszej rundzie walczył zaskakująco dobrze. Wykorzystywał przewagę warunków fizycznych, często kopał, trzymał dystans i nie pozwała Ferrariemu się zbliżyć. Z czasem jednak Ferrariemu udało się rywala obalić, ale nie zdołał on zalać przeciwnika ciosami w parterze. Po czasie Haribo uciekł z parteru i znowu wrócił do stójki, w której czuł się najlepiej.

W drugiej rundzie Ferrari znowu obalił Gąsiewskiego, ale tym razem nie wypuścił swojej szansy z rąk. W parterze zasypał rywala ciosami, nawet zadając je dwoma rękoma jednocześnie. Sędzia musiał tę walkę przerwać.

FAME MMA 10 PPV

Zobacz także:

FAME MMA 10 PPV – jak oglądać?

Już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejna gala organizacji FAME MMA. Na jubileuszową edycję przygotowano kilka interesujących freak fightów, w tym hitowy pojedynek na zasadach boksu i dwie walki mistrzowskie.

FAME MMA 10 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali FAME MMA 10, która odbędzie się już dziś wieczorem.

UFC 262 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali UFC 262, która dziś w nocy odbędzie się w Houston w stanie Texas.