MMA PLFAME MMAFAME MMA 10: Dubiel udusił Nykiela! Czaro bez szans przez warunki fizyczne!

FAME MMA 10: Dubiel udusił Nykiela! Czaro bez szans przez warunki fizyczne!

W co-main evencie gali FAME MMA 10 na przeciwko siebie stanęło dwóch popularnych przedstawicieli młodego pokolenia – Marcin Dubiel i Cezary “Czarno” Nykiel. Pojedynek ten przykuł przed ekrany komputerów ogromną rzeszę fanów.

W klatce lepszy okazał się Marcin Dubiel.

Pierwsza runda była niezwykle efektowna. Dubiel wykorzystywał swoje warunki fizyczne i na tle Czaro wyglądał jak zawodnik z wyższej kategorii wagowej. Technicznie nie przeważał, ale siłowo i rozmiarowo zdecydowanie. Czaro nie miał możliwości przeciwstawienia się warunkom Dubiela i nawet jeśli chciał zyskać pozycję dominującą, kiedy walka znalazła się w parterze, to Dubiel bez problemów go przetaczał. Nie zapowiadało się dobrze dla Cezarego Nykiela.

I w drugiej rundzie stało się najgorsze. Dubiel nadal przeważał nad rywalem i wykorzystywał swoje warunki fizyczne, a walkę zakończył duszeniem gilotynowym w drugiej rundzie. Pewna wygrana Dubiela na FAME MMA 10!

FAME MMA 10 PPV

Zobacz także:

FAME MMA 10 PPV – jak oglądać?

Już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejna gala organizacji FAME MMA. Na jubileuszową edycję przygotowano kilka interesujących freak fightów, w tym hitowy pojedynek na zasadach boksu i dwie walki mistrzowskie.

FAME MMA 10 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali FAME MMA 10, która odbędzie się już dziś wieczorem.

UFC 262 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali UFC 262, która dziś w nocy odbędzie się w Houston w stanie Texas.