MMA PLFAME MMAFAME 10: Arab wypunktował Lupę, ale miał respekt przed jego ciosami

FAME 10: Arab wypunktował Lupę, ale miał respekt przed jego ciosami

To była świetnie zapowiadająca się walka! W trzecim pojedynku gali FAME MMA 10 na przeciwko siebie stanęli Gabriel “Arab” El Sulwi i Łukasz Lupa. Zdecydowanym faworytem starcia był Arab. Jak to się natomiast zakończyło?

Pierwsza runda była bardzo zachowawcza. Obaj zawodnicy z wielkim respektem podeszli do umiejętności rywala. Lupa nie rzucał się z ciosami do przodu, z obawy przed zapasami Araba, Arab nie szukał obalenia, mając przed sobą skupionego i polującego Lupę. Runda była mało ciekawa i ciężko wskazać jednoznacznego jej zwycięzcę.

W drugiej rundzie oglądaliśmy już zdecydowanie więcej akcji. Lupa zaczął śmielej atakować, ale nadziewał się na kontry Araba w postaci obaleń. Te El Sulwi uskutecznił dwukrotnie i z pewnością zapunktował na kartach sędziów.

Podobnie było w trzeciej rundzie. Lupa szukał twarzy Araba, ale jego szarże szybko El-Sulwi przerywał, sprowadzając go do parteru. Ostatecznie walka dotrwała do werdyktu sędziowskiego.

Ci jednogłośnie wskazali na zwycięstwo Araba.

FAME MMA 10 PPV

Zobacz także:

FAME MMA 10 PPV – jak oglądać?

Już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejna gala organizacji FAME MMA. Na jubileuszową edycję przygotowano kilka interesujących freak fightów, w tym hitowy pojedynek na zasadach boksu i dwie walki mistrzowskie.

FAME MMA 10 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali FAME MMA 10, która odbędzie się już dziś wieczorem.

UFC 262 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali UFC 262, która dziś w nocy odbędzie się w Houston w stanie Texas.