MMA PLFreak FightFace to face zakończony bójką! Poszedł nawet mocny high kick!

Face to face zakończony bójką! Poszedł nawet mocny high kick!

Jeżeli ktoś uważa, że freak fighty budzą duże zainteresowanie tylko w Polsce, to grubo się myli! To widać po organizacji Hardcore Fighting Championship w Rosji. Podczas face to face doszło do bijatyki.

Rosja

W Rosji dziwaczne zestawienia budzą ogromne zainteresowanie. Nie tak dawno doszło do następnej walki kobiety z mężczyzną. W pewnym momencie jeden z kibiców nie wytrzymał i próbował pomóc kobiecie.

Grubo w Rosji!

Tak trzeba określić ostatnią konferencję przed galą Hardcore Fighting Championship w Rosji. Podczas face to face doszło do bijatyki. W grę poszły pięści, a także wysokie kopnięcie. Jeden z zawodników nie wytrzymał i na koniec z wściekłością ruszył na oponenta.

Cała sytuacja poniżej:

Zobacz także:

Spodenki z krwią Jacka Murańskiego z walki na FAME 12 można kupić na licytacji WOŚP! Zaskoczeni?

Niecodzienna licytacja dla WOŚP! Kibice uniwersum Murańskich mogą kupić spodenki z krwią Jacka Murańskiego z walki w klatce rzymskiej na pamiętnej gali FAME 12.

Raper Bedoes pokazał swój boks. Nadaje się do sportów walki? [WIDEO]

W czasach, kiedy w Polsce znacznie szybciej rozwijają się organizacje freakowe niż sportowe, nie dziwne jest pojawianie się w sportach walki kolejnych celebrytów. Teraz raper Bedoes pokazał swój boks.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis