MMA PLKSWFace to face Wrzoska i Sarary w niecodziennych okolicznościach! Spotkają się na meczu Legia – Celtic

Face to face Wrzoska i Sarary w niecodziennych okolicznościach! Spotkają się na meczu Legia – Celtic

Zaplanowane na sierpień KSW 73 w Warszawie zaczyna odbijać się szerokim echem. Z racji powiązania Arkadiusza Wrzoska z Legią Warszawa do pierwszego spotkania z Tomaszem Sararą dojdzie podczas meczu Legia – Celtic. Zorganizowane wydarzenie pożegna Artura Boruca.

Face to face Wrzoska i Sarary w niecodziennych okolicznościach! Spotkają się na meczu Legia - Celtic
Foto: KSW

20 sierpnia na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka J. Piłsudskiego odbędzie się spotkanie Legia – Celtic, które ma być benefitem “Króla Artura”. Artur Boruc to legenda Celticu Glasgow, Legii Warszawa, a także naszej drużyny narodowej. Golkiper z Siedlc po latach wspaniałej kariery postanowił zawiesić rękawice na kołku.

Face to face zawodników KSW na meczu Legia – Celtic

Z racji, iż przyszły debiutant KSW Arkadiusz Wrzosek jest mocno powiązany z Legią Warszawa, a w szczególności z tamtejszym Fight Clubem, organizacja MMA postawiła na niecodzienną promocję. Ponadto Wrzosek jest ulubieńcem warszawskich kibiców, którzy szczególnie mocno będą przyglądać się face to face z Tomaszem Sararą.

Kolejnej pikanterii wydarzeniu dodaje fakt, że Sarara przez pewien czas był powiązany z klubem, za którym Legia Warszawa nie przepada. Mowa to u Wiśle Kraków.

Gala KSW 73 odbędzie się 20 sierpnia na warszawskim Torwarze. W walce wieczoru wystąpią wspomniani Wrzosek oraz Sarara. Oprócz tego, wiemy, że wystąpią także: Rutkowski, Eskiev, Paczuski, Radcliffe, Surdu oraz Szczepaniak.

Przyjdź i pożegnaj czołowego golkipera kilku europejskich klubów, reprezentanta Polski z największą liczbą występów wśród bramkarzy, ulubieńca warszawskich kibiców – Artura Boruca. Podczas meczu dojdzie też do pierwszego F2F Arkadiusza Wrzoska z Tomaszem Sararą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis