MMA PLNajnowszeBez kategoriiFabricio Werdum o Lesnarze i Arlovskim!

Fabricio Werdum o Lesnarze i Arlovskim!

werdum_682x400_422452a.jpg

Gamrot - Dos Anjos

Fabricio Werdum w wywiadzie dla brazylijskiego Tatame, mówił między innymi o zabiciu Brocka Lesnara, a także o tym, że ponownie chciałby zmierzyć się z Andreiem Arlovskim.

Chciałbym zabić Brocka Lesnara. Sprowadzić do partetu, męczyć go i urządzić sobie na nim przejażdzkę. Musi nabrać wiecej doświadczenia, jest trochę zwariowany i nie ma techniki. On wchodzi do walki ze zdwojoną siłą, ale każdy po jakimś czasie traci siły. Chciałbym założyć mu kimure, zaczekać aż opadnie z sił i poddać go.

Na temat walki z Białorusinem mówi.

Mogę walczyć z każdym., ale jesli bym miał wybierać, chciałbym rewanżu z Arlovskim. Ta walka nie była wcale fajna, to był mój debiut w UFC i do tego od razu z byłbym mistrzem. Niektórzy mówią, że wygrałem ja, niektórzy, że on, ale chce z nim rewanżu a potem chce dostać Fedora, bo jest najlepszym zawodnikiem na świecie. Gdy mówią, że Brock Lesnar jest najlepszy na świecie śmieje się, gość z czterema walkami jest najlepszym fighterem na świecie? Każdy wie ze Fedor jest najlepszy. Myślę, że najlepsi zawodnicy z cięższych wag są w Affliction. Jest jeszcze Minotauro, który został w UFC. Ale UFC ma czego chce, dwóch Amerykanów w “finale” Marketing dla nich jest najważniejszy, są w tym najlepsi.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis