MMA PLBellatorFabricio Werdum blisko Bellatora! Będzie rewanż z Fedorem?

Fabricio Werdum blisko Bellatora! Będzie rewanż z Fedorem?

Były mistrz wagi ciężkiej UFC Fabricio Werdum blisko Bellatora! Brazylijczyk w rozmowie z AG Fight przyznał, że chętnie dołączy do organizacji prowadzonej przez Scotta Cokera i chce tam zakończyć swoją karierę.

Fabricio Werdum w Bellatorze

Mało tego, Werdum zdradził, że bardzo blisko finalizacji jest jego rewanżowy pojedynek z Fedorem Emelianenko. W zasadzie do zamknięcia sprawy tego starcia pozostał podpis pod kontraktem Rosjanina.

Fabricio Werdum blisko Bellatora! Będzie rewanż z Fedorem?

Werdum i Fedor zmierzyli się ze sobą w 2010 roku na gali Strikeforce. Wówczas wygranym z tego starcia wyszedł Brazylijczyk, który niespodziewanie poddał rozpędzonego wiktoriami “Ostatniego Cara”. Do dzisiaj tamta walka uznawana jest za jedną z największych niespodzianek w historii mieszanych sztuk walki. Czy dojdzie do rewanżu?

“Właściwie to, co pozostaje zrobić, to zaakceptować kontrakt przez Fedora. Widziałem, że Bellator mówił już o tym rewanżu. Nie wiem czy Fedor juz to zaakceptował czy jeszcze nie, ale czekamy na jego decyzję. Ja chcę, by to była moja pierwsza walka w Bellatorze. Chcę więcej walk tutaj, chcę zakończyć tutaj karierę, chcę walczyć w Bellatorze przez kolejne dwa lata.

Ale najpierw liczy się walka z Fedorem. Byłoby idealnie. Jeśli tak się stanie, to podpiszę kontrakt i będę walczył z innymi po szacunek, jakim darzę Scotta Cokera.”

Fabricio Werdum jest obecnie wolnym agentem. Jego ostatnią walką było starcie z Alexandrem Gustafssonem, które wygrał przez poddanie. Fabricio Werdum ma obecnie 43 lata.

Zobacz także:

Dwóch zawodników MMA pochwaliło atak terrorystyczny we Francji! Jeden miał walczyć dla KSW!

Dwóch zawodników MMA pochwaliło bestialski atak terrorystyczny we Francji. Jeden z nich miał walczyć dla Federacji KSW, ale zerwał kontrakt skupiając się na dołączeniu do UFC.

Gala PunchDown 3 odwołana! Policzek dla Bonusa BGC – kolejny występ anulowany!

Gala PunchDown 3 odwołana! Impreza walk na “liście” miała odbyć się 7 listopada w Poznaniu. Na przeszkodzie stanęła jednak rozwijająca się pandemia koronawirusa, która zaczyna paraliżować nasz kraj.

Różal przed walką na gołe pięści: Lepiej dla nas, żeby ta walka nie trwała trzy rundy!

Marcin Różalski już w piątek wraca do rywalizacji! Popularny ”Różal” podczas Genesis 1 zmierzy się z legendarnym Joshem Barnettem. Będzie to walka wieczoru nadchodzącego wydarzenia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis