MMA PLNajnowszeBez kategoriiFabiano liczy na walkę z Faberem

Fabiano liczy na walkę z Faberem

Gamrot - Dos Anjos

wec40.jpg

Były mistrz IFL już się przygotowuje do niepotwierdzonej walki z Urijahem Faberem. Wagnney Fabiano, bo o nim mowa, zdradził swoje przeczucia Tatame.com:

“Wracam do gry piątego kwietnia i zobaczymy co się stanie. Ciągle nie wiem kto będzie moim przeciwnikiem ale myślę, że będzie to Faber. Będę gotowy. Muszę być dobrze wytrenowany i bez żadnych kontuzji, już trenuję do tej walki. Szczerze myślę, że mój styl walki skomplikuje mu życie. Ma dobrą stójkę ale nie boję się jego uderzeń. Główna kwestia to trzymać się z daleka od jego łokci, zobaczymy co to będzie. Wymyślimy dobrą strategię.” 

Fabiano ostatnią swoją walkę stoczył na WEC 37, wygrywając przez duszenie z Akitoshi Tamura. Było to siódme zwycięstwo Brazylijczyka z rzędu, wcześniej wygrał 6 walk w IFL, wszystkie przed czasem. Pełny rekord Fabiano to 11-1. Przegrał jedynie z Jeffem Curranem, w październiku 2006 roku, przez niejednogłośną decyzję.

Fabiano jest ekspertem od submission a zwłaszcza od duszeń. Jeśli dojdzie do tej walki to faktycznie może skomplikować życie Faberowi, który już nie może się doczekać szansy odzyskania pasa mistrzowskiego. Upragniony dla ‘Dzieciaka z Kalifornii’ tytuł będzie stawką pojedynku Mike BrownLeonard Garcia na WEC 39. Pojedynek Faber – Fabiano może wyłonić kolejnego pretendenta.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis