Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLBez kategoriiExtreme Fight Arena: Rozpiska

Extreme Fight Arena: Rozpiska

Znamy już fight card na galę Extreme Fight Arena która odbędzie się 29 maja w Zielonej Górze.

W walce wieczoru zobaczymy Artura Sowińskiego z mistrzem Słowacji w MMA/BJJ/Submission Fighting pochodzącego z Czech Jana Davida. Ciekawie również zapowiada się walka pomiędzy Mariuszem Pioskowikiem, a Brazylijczykiem posiadaczem czarnego pasa BJJ Nilsonem Pereirą.

Rozpiska:

Walka wieczoru:

  • 70 kg.: Artur Sowiński vs. Jan David

Główna karta:

  • 66 kg.: Nilson Pereira  vs. Mariusz Pioskowik
  • Open.: Tomasz Wilk vs. Jacek Czajczyński
  • 77 kg.: Bartłomiej Kurczewski vs. Marcin Mencel
  • 70 kg.: Wojciech Lech vs. Marcin Kabat
  • 61 kg.: Artur Jevejcik vs. Leszek Kulik
  • 84 kg.: Adrian Kochanek vs. Paweł Strus

Amatorskie:

  • 93 kg.: Piotr Gular (Zielona Góra) vs. Marcin Freitag (Walka Gniezno)
  • 77 kg.: Jarosław Bryła (Zielona Góra) vs. Adam Świderski (Gracie Barra Łódź)
  • 66 kg.: Miłosz Grobelny (Zielona Góra) vs. Mateusz Klich (Radomski Klub Taekwondo)
  • 66 kg.: Emil Białczak (Radomski Klub Taekwondo) vs. Michał Babirecki (Berserkers Team Szczecin)
  • 55 kg.: Marcin Bilman (Zielona Góra) vs. Rustam Bigaev (Tai Jutsu Kobyłka)

Dojdzie jeszcze jedna walka amatorska.

źródło: www.mmarocks.pl

Znamy już fight card na galę Extreme Fight Arena która odbędzie się 29 maja w Zielonej Górze.

W walce wieczoru zobaczymy Artura Sowińskiego z mistrzem Słowacji w MMA/BJJ/Submission Fighting pochodzącego z Czech Jana Davida. Ciekawie również zapowiada się walka pomiędzy Mariuszem Pioskowikiem, a Brazylijczykiem posiadaczem czarnego pasa BJJ Nilsonem Pereirą.

Rozpiska:

Walka wieczoru:

  • 70 kg.: Artur Sowiński vs. Jan David

Główna karta:

  • 66 kg.: Nilson Pereira  vs. Mariusz Pioskowik
  • Open.: Tomasz Wilk vs. Jacek Czajczyński
  • 77 kg.: Bartłomiej Kurczewski vs. Marcin Mencel
  • 70 kg.: Wojciech Lech vs. Marcin Kabat
  • 61 kg.: Artur Jevejcik vs. Leszek Kulik
  • 84 kg.: Adrian Kochanek vs. Paweł Strus

Amatorskie:

  • 93 kg.: Piotr Gular (Zielona Góra) vs. Marcin Freitag (Walka Gniezno)
  • 77 kg.: Jarosław Bryła (Zielona Góra) vs. Adam Świderski (Gracie Barra Łódź)
  • 66 kg.: Miłosz Grobelny (Zielona Góra) vs. Mateusz Klich (Radomski Klub Taekwondo)
  • 66 kg.: Emil Białczak (Radomski Klub Taekwondo) vs. Michał Babirecki (Berserkers Team Szczecin)
  • 55 kg.: Marcin Bilman (Zielona Góra) vs. Rustam Bigaev (Tai Jutsu Kobyłka)

Dojdzie jeszcze jedna walka amatorska.

źródło: www.mmarocks.pl

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis