MMA PLEwelina WoźniakEwelina Woźniak wystąpi na OKTAGON 23. Polka marzy o UFC: Idę dalej po marzenia

Ewelina Woźniak wystąpi na OKTAGON 23. Polka marzy o UFC: Idę dalej po marzenia

Ewelina Woźniak wystąpi na gali OKTAGON 23, która 1 maja odbędzie się w Brnie w Czechach. To kolejny pojedynek niepokonanej Polki w tej organizacji.

Woźniak skrzyżuje rękawice z Elizabeth Rodrigues. Zawodniczka z Wenezueli będzie kolejną – możliwe, że ostatnią! – przeszkodą przed zakontraktowaniem Polki przez największą organizację MMA na świecie – UFC.

Ewelina Woźniak wystąpi na OKTAGON 23. Polka marzy o UFC: Idę dalej po marzenia

Ewelina Woźniak jest niepokonana w zawodowych stratach notując rekord 4-0. W swojej ostatniej walce stoczonej na gali OKTAGON 20 pokonała ona decyzją sędziów Magdalenę Sormovą. Wcześniej pochodząca z Trzemeszna zawodniczka wygrywała m.in. z Anitą Bekus i Karoliną Wójcik.

Jej najbliższa rywalka – Elizabeth Rodrigues stoczyła w zawodowym MMA sześć pojedynków i notuje rekord 4-2. Aktualnie Wenezuelka jest rozpędzona serią trzech zwycięstw z rzędu.

Woźniak w mediach społecznościowych zapowiedziała swoją kolejną walkę jako kontynuowanie drogi po marzenia, którym jest angaż w UFC:

Zobacz także:

Mateusz Gamrot w wielkich emocjach: Dziękuję hejterom, bo też daliście mi motywację! Zaskoczeni?

Mateusz Gamrot (18-1) zrobił to w wielkim stylu! Polak dziś w Las Vegas odnotował pierwsze zwycięstwo w największej organizacji na świecie. 30-latek w drugiej rundzie znokautował doświadczonego Scotta Holtzmana (14-5).

Rose Namajunas przed UFC 261 wywołała polityczną burzę! Poszło o pochodzenie jej rywalki

Wygląda na to, że Rose Namajunas przed nadchodzącą galą UFC 261 wywołała polityczną burzę! O wypowiedzi Amerykanki mówi teraz cała, sportowa część kraju. O co dokładnie poszło?

Następne naloty policji! Tym razem przerwano trening na świeżym powietrzu! [WIDEO]

Są to naprawdę dziwne czasy! Z jednej strony jesteśmy nawoływani do aktywności fizycznej, a z drugiej jest to nam utrudniane. Do następnej takiej sytuacji doszło w Białymstoku. Był to trening na świeżym powietrzu…

Tomasz Narkun odpowiada na zaczepkę De Friesa i… naraża się na kontrę! Który zawodnik lepiej wypadł w mediach?

Tomasz Narkun odpowiada na zaczepkę Phila De Friesa i… naraża się na brutalną kontrę! Polak, który stanie przed szansą zdobycia tytułu mistrzowskiego w królewskiej dywizji wagowej KSW prowadzi na Twitterze wymianę zdań z mistrzem z Anglii.