MMA PLOktagonEwelina Woźniak wygrywa na Oktagon 20! UFC coraz bliżej!

Ewelina Woźniak wygrywa na Oktagon 20! UFC coraz bliżej!

Ewelina Woźniak wygrywa swoją walkę na gali Oktagon 20, która dzisiaj odbywa się w Brnie. Polka pokonała tam doświadczoną Magdalenę Sormovą. Walka odbyła się w limicie wagi słomkowej.

Ewelina Woźniak wygrywa na Oktagon 20
Foto: Oktagon MMA

Pochodząca z Trzemeszna zawodniczka wygrała pojedynek decyzją sędziów. Była to czwarta wygrana Eweliny Woźniak w zawodowej karierze. Do tej pory jest niepokonana.

Ewelina Woźniak wygrywa na Oktagon 20! UFC coraz bliżej!

Polka marzy o angażu przez największą organizację MMA na świecie – UFC i zrobiła do tego kolejny krok pokonując nie byle kogo, bo zawodniczkę, która miała za sobą już 12 zawodowych starć.

Dla Magdaleny Sormovej była to druga walka w 2020 roku. We wrześniu pokonała ona decyzją Minnę Grusander. Czeszka w ostatnich sześciu walkach notuje rekord 5-2.

Dla Eweliny Woźniak był to powrót do zawodowych walk po ponad rocznej przerwie. Ostatnią walkę Polka stoczyła we wrześniu 2019 roku, kiedy to niejednogłośnie wypunktowała Karolinę Wójcik. W swojej karierze Woźniak wygrywała jeszcze z Anitą Bekus i Kingą Jendrasik. Ale to wygrana nad Bekus dała jej na ten moment największy rozgłos:

Ewelina Woźniak będzie gwiazdą polskiego MMA? Pokazała potężne kopnięcia  [WIDEO] - MMA PL

Zobacz także:

Jan Błachowicz o kolejnej walce w UFC: Ja bym sobie wybrał starcie z…

Mistrz wagi półciężkiej UFC, Jan Błachowicz był jednym z gości ostatniego programu Oktagon Live, gdzie wypowiedział się o swojej kolejnej walce w oktagonie UFC. Polak nie potwierdził starcia z mistrzem wagi średniej Israelem Adesanyą!

Kawulski skomentował wybryk Gamrota! Widzieliście?

Maciej Kawulski postanowił skomentować ostatni wybryk Mateusza Gamrota. Chodzi o scysję z policją.

Wiemy dlaczego Khamzat Chimaev wycofał się z walki z Leonem Edwardsem!

Wiemy już dlaczego Khamzat Chimaev wycofał się z walki z Leonem Edwardsem! Jeden z tych zawodników, którzy przebojem wdarli się w szeregi największej organizacji MMA na świecie i przepychają się w niej łokciami musiał wycofać się z ogłoszonej walki z Brytyjczykiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis