MMA PLOktagonEwelina Woźniak wygrywa na Oktagon 20! UFC coraz bliżej!

Ewelina Woźniak wygrywa na Oktagon 20! UFC coraz bliżej!

Foto: Oktagon MMA

Ewelina Woźniak wygrywa swoją walkę na gali Oktagon 20, która dzisiaj odbywa się w Brnie. Polka pokonała tam doświadczoną Magdalenę Sormovą. Walka odbyła się w limicie wagi słomkowej.

Pochodząca z Trzemeszna zawodniczka wygrała pojedynek decyzją sędziów. Była to czwarta wygrana Eweliny Woźniak w zawodowej karierze. Do tej pory jest niepokonana.

Ewelina Woźniak wygrywa na Oktagon 20! UFC coraz bliżej!

Polka marzy o angażu przez największą organizację MMA na świecie – UFC i zrobiła do tego kolejny krok pokonując nie byle kogo, bo zawodniczkę, która miała za sobą już 12 zawodowych starć.

Dla Magdaleny Sormovej była to druga walka w 2020 roku. We wrześniu pokonała ona decyzją Minnę Grusander. Czeszka w ostatnich sześciu walkach notuje rekord 5-2.

Dla Eweliny Woźniak był to powrót do zawodowych walk po ponad rocznej przerwie. Ostatnią walkę Polka stoczyła we wrześniu 2019 roku, kiedy to niejednogłośnie wypunktowała Karolinę Wójcik. W swojej karierze Woźniak wygrywała jeszcze z Anitą Bekus i Kingą Jendrasik. Ale to wygrana nad Bekus dała jej na ten moment największy rozgłos:

Ewelina Woźniak będzie gwiazdą polskiego MMA? Pokazała potężne kopnięcia  [WIDEO] - MMA PL

Zobacz także:

Jan Błachowicz o kolejnej walce w UFC: Ja bym sobie wybrał starcie z…

Mistrz wagi półciężkiej UFC, Jan Błachowicz był jednym z gości ostatniego programu Oktagon Live, gdzie wypowiedział się o swojej kolejnej walce w oktagonie UFC. Polak nie potwierdził starcia z mistrzem wagi średniej Israelem Adesanyą!

Kawulski skomentował wybryk Gamrota! Widzieliście?

Maciej Kawulski postanowił skomentować ostatni wybryk Mateusza Gamrota. Chodzi o scysję z policją.

Wiemy dlaczego Khamzat Chimaev wycofał się z walki z Leonem Edwardsem!

Wiemy już dlaczego Khamzat Chimaev wycofał się z walki z Leonem Edwardsem! Jeden z tych zawodników, którzy przebojem wdarli się w szeregi największej organizacji MMA na świecie i przepychają się w niej łokciami musiał wycofać się z ogłoszonej walki z Brytyjczykiem.