MMA PLNajnowszeKSWEwelina Woźniak vs Laura Grzyb na KSW Epic 2? Menadżer wysyła propozycję walki na niecodziennych zasadach

Ewelina Woźniak vs Laura Grzyb na KSW Epic 2? Menadżer wysyła propozycję walki na niecodziennych zasadach

Nie jest tajemnicą, że Federacja KSW pracuje coraz bardziej nad galą KSW Epic 2, na której to może dojść do wielu nietypowych pojedynków. Jednym z nich może być walka kobiet na niecodziennych zasadach. A w walce tej miałyby się zmierzyć Ewelina Woźniak i Laura Grzyb.

KSW Epic 2

Co prawda, pomysł tej walki na razie zrodził się jedynie w głowie menadżera Eweliny Woźniak – Przemysława Kosińskiego, który zaproponował takie starcie w mediach społecznościowych.

Na dodatek Kosiński zaproponował także nietypowe zasady starcia.

Ewelina Woźniak vs Laura Grzyb na KSW Epic 2? Menadżer wysyła propozycję walki na niecodziennych zasadach

Ewelina Woźniak to czołowa zawodniczka wagi słomkowej w Polsce. Obecnie “The Mad Queen” szykuje się do walki z Marią Silvą, do której dojdzie na gali KSW 96 w Łodzi. Walka ta odbędzie się już 20 lipca w tamtejszej Atlas Arenie.

Laura Grzyb to z kolei była pięściarka, która próbuje teraz swoich sił w innych formułach walki. Grzyb ostatnio widziana była w klatce FEN, kiedy to na gali FEN 55 pewnie pokonała decyzją sędziów Oliwię Stawską.

Teraz natomiast menadżer Przemysław Kosiński proponuje taką walkę w klatce na gali KSW Epic:

“Ewelina Woźniak vs Laura Grzyb na KSW Epic 2 w tajskim boksie w małych rękawicach. Deal?” – napisał w serwisie X:

A Wy chcielibyście zobaczyć takie starcie na gali KSW Epic 2?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis