MMA PLEwelina WoźniakEwelina Woźniak nie w UFC, a One Championship? Trwają rozmowy!

Ewelina Woźniak nie w UFC, a One Championship? Trwają rozmowy!

Ewelina Woźniak (5-0) miała przez długi czas problem z częstotliwością startów. Może on lada moment zostać zażegnany, bo jak się okazuje naszą reprezentantką zainteresowana jest największa Azjatycka organizacja na świecie.

Reprezentantka Czerwonego Smoka w tym roku stoczyła jedną walkę. Miało to miejsce na początku maja podczas Oktagon 23 w Brnie. Woźniak potrzebowała zaledwie 50-sekund na poddanie Elizabeth Rodrigues z Wenezueli. 

Wspomniany pojedynek możecie zobaczyć poniżej:

Polka w One Championship?

Niewykluczone, że Ewelina Woźniak (5-0) będzie naszą następną reprezentantką w prestiżowej organizacji One Championship. W tym momencie trwają rozmowy.

Ewelina Woźniak ma na stole ofertę z ONE Championship. To jest długoterminowy kontrakt. Sprawa w toku, trwają negocjacje

W tej sytuacji postanowiliśmy skontaktować się z menadżerem Eweliny – Przemysławem Kosińskim, który skomentował całą sytuację.

Sami zgłosili się po Ewelinę (One Championship). UFC uważa, że Ewelina nadal potrzebuje więcej doświadczenia.

Zobacz także:

Nie żyje najbardziej doświadczony zawodnik w historii MMA! 44-latek powiesił się w więzieniu! Oglądaliście walki Fultona?

Gazeta ”The Gazette” poinformowała o śmierci Travisa Fultona (255-54-10, 1 NC), który jest najbardziej doświadczonym zawodnikiem mieszanych sztuk walki w historii!

Znany kick-boxer ostro po przegranej McGregora: Nie żal mi jego połamanej nogi, niech burak wycierpi… Podzielacie opinie?

Uznany kick-boxer w naszym kraju w mocnych słowach skomentował przegraną Conora McGregora (22-6). Irlandczyk w szybkim tempie zdobył wielką popularność i rzeszę fanów, ale również krytyków.