MMA PLEwelina WoźniakEwelina Woźniak: Małe zainteresowanie mną może wynika z tego, że nie byłam dziennikarką?

Ewelina Woźniak: Małe zainteresowanie mną może wynika z tego, że nie byłam dziennikarką?

Jedna z najlepszych obecnie zawodniczek wagi słomkowej w Polsce Ewelina Woźniak była gościem programu Oktagon Live na Kanale Sportowym, gdzie opowiadała o swojej ostatniej efektownej wygranej oraz popularności, jaką przynoszą jej występy w MMA.

Ewelina Woźniak

Popularności albo raczej jej braku, bowiem mimo tego, że Woźniak na minionej gali Oktagon MMA 23 odniosła piątą wygraną w zawodowej karierze i twardo brnie po marzenia, jakim jest angaż w organizacji UFC, to ciągle dla wielu fanów pozostaje anonimowa.

Jednak w programie Oktagon Live, Woźniak – świadomie, bądź nieświadomie – wbiła szpilkę w stronę Karoliny Owczarz, byłej dziennikarce Polsatu Sport, a obecnie zawodniczce KSW, której rekord walk w klatce polskiego giganta wynosi 3-1.

Ewelina Woźniak: Małe zainteresowanie mną może wynika z tego, że nie byłam dziennikarką?

Woźniak ma na swoim rozkładzie już m.in. Karolinę Wójcik czy Anitę Bekus i jest coraz bardziej rozpoznawalną postacią w polskim żeńskim MMA. Jednak jej sukcesy nie odbijają się takim echem, na jaki zawodniczka zasługuje.

Problem popularności w mieszanych sztukach walki Ewelina Woźniak wytłumaczyła tak: na pytanie Macieja Turskiego o zainteresowanie sobą po gali Oktagon MMA odpowiedziała:

“Szczerze? Wy jesteście pierwsi, którzy się do mnie odezwali po tej wygranej i jeszcze odezwała się do mnie jedna lokalna gazeta z mojej miejscowości. Zainteresowanie nie było jakieś duże. Nie wiem z czego to wynika. Wydaje mi się, że moje walki są fajne, efektowne, że pokazuję się z dobrej strony. A to małe zainteresowanie wynika z tego, że nie wiem – nie jestem tak popularna, nie byłam dziennikarką, nikim znanym, sławnym, nie wywodzę się z innych sportów? Ale uważam, że ciężką pracą dojdę dużo dalej i jeszcze role się odwrócą.”

Cały Oktagon Live do obejrzenia poniżej:

Zobacz także:

Kim jest Antykonfident? Przeciwnik Żuroma na MMA VIP 2!

Już osiemnastego czerwca odbędzie się druga edycja MMA VIP. Trzeba przyznać, że karta walk może wzbudzić zdecydowanie większe zainteresowanie niż poprzednia.

KSW traci czołowego ciężkiego! Grabowski wolnym agentem! Gdzie trafi?

Stało się! Damian Grabowski przestał być zawodnikiem KSW – poinformował portal MMA Pudelek na swoim Twitterowym profilu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis