MMA PLFAME MMAEwa Piątkowska zawalczy w FAME MMA? Była mistrzyni świata w boksie zdradziła kto jest jej trenerem!

Ewa Piątkowska zawalczy w FAME MMA? Była mistrzyni świata w boksie zdradziła kto jest jej trenerem!

Ewa Piątkowska (14-1, 4 KO) pojawiła się w studiu FAME MMA 7, gdzie doszło do niespodzianki. ”Tygrysica” dała do zrozumienia, że możemy spodziewać się jej debiutu w MMA, a ma on nastąpić w freakowej organizacji.

35-latka miała długie przerwy, ale w tym roku udanie wróciła na ring. ”Tygrysica” w Konarach stanęła do rewanżowego pojedynku z Kariną Kopińską. Dla Piątkowskiej nie była to łatwa walka, ale ostatecznie wygrała jednogłośną decyzją sędziów.

Ewa Piątkowska rozpoczęła treningi w MMA. Zdradza kto jest jej trenerem!

Ewa Piątkowska pojawiła się w studiu sobotniej gali FAME MMA 7 w Łodzi i nie był to przypadek. ”Tygrysica” już niedługo zadebiutuje w mieszanych sztukach walki, a debiut może nastąpić w największej freakowej organizacji w naszym kraju.

Jestem po raz pierwszy na FAME MMA. Jestem tu, dlatego że niedawno zaczęłam trenować MMA. Pomagałam przygotowywać się Marcie Linkiewicz do tej walki. No i może wkrótce będziemy mogli coś ogłosić wspólnie z federacją.

View this post on Instagram

Pozdrawiamy 😘😘😘 #FAMEMMA7

A post shared by Ewa Piątkowska (@ewa.piatkowska) on

Ewa Piątkowska tak jak zapowiadała, to też zrobiła! Piątkowska rozpoczęła treningi w Akademii Sportów Walki Wilanów pod okiem Mirosława Oknińskiego. Przypomnijmy, że 35-latka to była Mistrzyni Świata wagi super półśredniej federacji WBC. Piątkowska straciła tytuł, ponieważ przez ponad pół roku nie broniła pasa wywalczonego w 2016 roku. 

Zobacz także:

Piotr Jarosz tłumaczy decyzję w walce Ferrari-Polak! Sprawiedliwa dyskwalifikacja czy nie?

Amadeusz Roślik został zdyskwalifikowany w rewanżowym pojedynku z Adrianem Polańskim. Po walce doszło do niespodziewanej zmiany

”Stifler” jest zadowolony! Popek był mocno zaskoczony?

Damian Zduńczyk ma za sobą debiut w mieszanych sztukach walki. ”Stifler” jest zadowolony ze swojego występu