MMA PLNajnowszeBrodnickaEwa Brodnicka zapowiada kolejną freakową walkę!

Ewa Brodnicka zapowiada kolejną freakową walkę!

Ewa Brodnicka to jak wiadomo utytułowana boksera, ale jakiś czas temu dała się poznać z innej strony. Zawalczyła we freakowej federacji High League, jej rywalką była Aniela Bogucka, bliżej znana jako Lil Masti. Brodnicka przegrała przez swoje braki parterowe, ale w filmiku dla Sportywalki.org zapowiedziała powrót.

Brodnicka

Walka z Lil Masti była bardzo promowana, zarówno przez federację jak i zawodniczki. Obie Panie nie szczędził sobie gorzkich sformułowań i była między nimi naprawdę napięta sytuacja. Finalnie to Aniela wyszła górą, ale Ewa tak łatwo się nie podda!

Powrót! Najpierw boks, następnie MMA.

Ewa Brodnicka w wywiadzie dla Sportywalki.org opowiedziała trochę o swoich najbliższych planach. Aktualnie skupia się na swojej najbliższej walce, która odbędzie się 22 kwietnia podczas gali Tymex Boxing Night w Bytomiu. Zdradziła też, że nie porzuca jeszcze bokserskich ambicji i marzy jej się walka o Mistrzostwo Świata.

Po walce na Tymexie planuje zawalczyć w federacji freakowej, jeszcze w tym roku. Chciałaby się teraz zmierzyć z bliżej nam nieznaną zawodniczką, a swojej trzeciej walce w MMA chciałaby pojedynek rewanżowy z Lil Masti. Jeśli chcecie posłuchać całego wywiadu to jest on dostępny na kanale Youtube: Sporty walki, MMA, Kickboxing, Grappling.

Zobacz także:

Ewelina Woźniak już w czwartek zawalczy na gali Ares! Czekacie?

Największa nadzieja polskiego kobiecego MMA Ewelina Woźniak jest na ostatniej prostej przed występem na gali Ares FC 4. Niepokonana w zawodowych startach Polka stanie przed najpoważniejszym wyzwaniem w swojej sportowej karierze.

Artur Gwóźdź odpowiada na słowa Michała Pasternaka! Co wy na to?

Michał Pasternak w sobotę obronił pas MMA VIP i w wywiadzie zdradził, że chętnie zmierzy się z Arturem Gwoździem.  Długo na odpowiedź menedżera Artnox Fight Sport nie musieliśmy czekać. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis