MMA PLBoksEwa Brodnicka przegrała w sądzie z Ewą Piątkowską. Nagrania udowodniły, że kłamała!

Ewa Brodnicka przegrała w sądzie z Ewą Piątkowską. Nagrania udowodniły, że kłamała!

Foto: Ewa Brodnicka / FACEBOOK
Foto: Ewa Brodnicka / FACEBOOK

Ewa Brodnicka przegrała w sądzie z Ewą Piątkowską. O decyzji organu sprawiedliwości w sprawie pięściarek, Piątkowska poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Oskarżenie dotyczyło incydentu z gali bokserskiej, która w 2017 roku odbyła się w trójmiejskiej Ergo Arenie. Tam Brodnicka miała uderzyć pięścią w twarz Piątkowską, ale wypierała się tego oskarżenia, twierdząc, że “Tygrysica” sobie wszystko wymyśliła.

Ewa Brodnicka przegrała w sądzie z Ewą Piątkowską. Nagrania udowodniły, że kłamała!

Piątkowska teraz poinformowała o wyroku sądu w tej sprawie. Ewa Brodnicka okazała się winna uderzenia pięścią “Tygrysicy” i teraz najprawdopodobniej będzie musiała zamieścić przeprosiny w mediach oraz wypłacić zadośćuczynienie.

Cały wpis Piątkowskiej na ten temat poniżej:

“Kilka dni temu zapadł wyrok w sprawie przeciwko Ewie Brodnickiej. Była oskarżona o to, że po gali bokserskiej w Ergo Arenie podeszła do mnie w towarzystwie ochrony, uderzyła mnie pięścią w twarz i uciekła. Sąd I instancji uznał Brodnicką za winną zarzucanego jej czynu. Zasądzona kara przed uprawomocnieniem wyroku obejmuje ograniczenie wolności, zamieszczenie przeprosin w mediach oraz wypłacenie zadośćuczynienia. Po zdarzeniu, do którego doszło w 2017 roku, Brodnicka twierdziła w rozmowach z mediami, że taka sytuacja nie miała miejsca i wszystko sobie wymyśliłam. Nagrania monitoringu i relacje świadków nie pozostawiły jednak wątpliwości. Mam nadzieję, że wyrok skazujący spełni swoją funkcję społeczną. Bywa, że osoby lub instytucje odpowiedzialne za socjalizację nie sprawdzają się w swojej roli i to sąd musi wychowywać obywateli. Oby po tym doświadczeniu Ewa nie hańbiła już naszej pięknej dyscypliny takimi zachowaniami, które szkodzą całemu środowisku.”

Kilka dni temu zapadł wyrok w sprawie przeciwko Ewie Brodnickiej. Była oskarżona o to, że po gali bokserskiej w Ergo…

Opublikowany przez Ewa "Tygrysica" Piątkowska Poniedziałek, 27 lipca 2020

Ewa Brodnicka i Ewa Piątkowska spotkały się już kiedyś w ringu. We wrześniu 2015 roku na gali w łódzkiej Atlas Arenie Brodnicka pokonała rywalkę niejednogłośnie na punkty. Od tamtego czasu kibice ostrzą sobie zęby na potencjalny rewanż pięściarek.

Zobacz także:

Tomas Pakutinskas w ACA! Będzie głośny rewanż Marcinem Sianosem?

Tomas Pakutinskas w ACA! 33-letni Litwin walczący w dywizji ciężkiej podpisał kontrakt z rosyjską organizacją mieszanych sztuk walki. Czy szykuje się głośna walka rewanżowa z Marcinem Sianosem?

Marcin Prachnio stoczy kolejną walkę w UFC. Pojedynek już w sierpniu

Marcin Prachnio (13-4) po blisko dwuletniej przerwie stoczy swoją trzecią walkę dla organizacji UFC. Polak wystąpi na gali, którą zaplanowano na 22 sierpnia.

Rywal Adriana Zielińskiego na FEN 29 ogłoszony! To były zawodnik UFC!

Rywal Adriana Zielińskiego na FEN 29 ogłoszony! Został nim były zawodnik największej organizacji MMA na świecie!