MMA PLBrodnickaEwa Brodnicka nie powiedziała ostatniego słowa! Będzie następna freakowa walka!

Ewa Brodnicka nie powiedziała ostatniego słowa! Będzie następna freakowa walka!

Ewa Brodnicka jest zmotywowana i chętna na starcie w mieszanych sztukach walki. Była mistrzyni świata w boksie zapowiedziała, że czeka ją następna freakowa walka.

Brodnicka

Brodnicka tuż po debiucie apelowała o rewanż z popularną ”Lil Masti”. Mieliśmy odpowiedź Anieli Bogusz, która się zgodzi pod jednym warunkiem…

Trzeba wziąć na klatę przegraną. A jeśli chodzi o rewanż. Ewka najpierw pije siki, a dopiero wtedy rozmawiamy o rewanżu. Nie wypije sików nie będzie rewanżu. Tyle w temacie.

Brodnicka zapowiada następne walki!

Ewa Brodnicka w rozmowie z portalem mmarocks.pl zdradziła, że w przyszłym roku zobaczymy w jej wykonaniu następny freak fight.

W przyszłym roku zobaczycie mnie jeszcze w freakowych walkach. Mam nadzieję że w tej samej federacji. W High League jeśli chodzi o organizację tej gali, o osoby które tam pracują, jestem bardzo zadowolona z tej współpracy i mam ochotę walczyć w High League.

Od ogłoszenia walki pomiędzy Masti, a Brodnicką obie panie nie ukrywały braku wzajemnej sympatii. Liczne przytyki ze strony byłej pięściarki zwykle kończyły się mocną odpowiedzią ze strony Anieli. Rozwiązanie konfliktu odbyło się w co-main evencie gali High League 1 Bogusz spotkała się z „Kleo” w klatce. „Lil Masti” wykończyła ciosami w krucyfiksie Brodnicką w trzeciej rundzie pojedynku.

Zobacz także:

Andrzej Wasilewski wbija szpilę KSW: Trochę zginęli od własnej broni! Widzieliście?

Andrzej Wasilewski, szef i założyciel grupy KnockOut Promotions w wywiadzie dla ringpolska wypowiedział się na temat KSW w szorstkich słowach.

Romanowski ostro do Oleksiejczuka: Walczył już jak Ty jeszcze srałeś w pampersy! Zaskoczeni?

Zwycięstwo Cezarego Oleksiejczuka nad Aigunem Akhmedovem było jednym z głównym wydarzeń wczorajszej gali FEN 37. Reprezentant Akadamii Sportów Walki Wilanów zdobył pas w kategorii półśredniej, a później… wyzwał do pojedynku Michała Materlę. „On już walczył, jak Ty jeszcze srałeś w pampersy” – odpowiedział 21-latkowi Tomasz Romanowski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis