MMA PLTriller Fight ClubEvander Holyfield nowym rywalem Vitora Belforta na Triller Fight Club!

Evander Holyfield nowym rywalem Vitora Belforta na Triller Fight Club!

Były mistrz świata wagi ciężkiej w boksie i uznawany za jednego z najlepszych w tym fachu w historii – Evander Holyfield ma być nowym rywalem VItora Belforta na gali Triller Fight Club!

Evander Holyfield nowym rywalem Vitora Belforta

Zmiana przeciwnika dla byłego mistrza UFC podyktowana jest zarażeniem się koronawirusem przez Oscara de la Hoyę, który wypadł z walki na tydzień przed jej odbyciem!

Gala Triller Fight Club zaplanowana jest na dzień 11 września.

Evander Holyfield nowym rywalem Vitora Belforta na Triller Fight Club!

Teoretycznie impreza ta miała odbyć się w Los Angeles, ale organizatorzy są otwarci na przeniesienie jej na Florydę, jeśli Komisja Sportowa stanu Kalifornia nie będzie chętna do przyznania licencji pięściarskiej dla 58-letniego obecnie Holyfielda.

Evander Holyfield nie startował w boksie od maja 2011 roku. Teraz może powrócić na pokazową walkę pięściarską z byłym mistrzem wagi półciężkiej UFC Vitorem Belfortem.

Czekamy na potwierdzenie tego zastępstwa przez Triller Fight Club!

Zobacz także:

Denis Załęcki nawołuje Parke do walki: Ty chcesz pieniędzy, a ja walczę o honor!

Ostatnio miała miejsce konferencja gali EFM SHOW 2. Po niej narodził się konflikt pomiędzy Denisem Załęckim a kontrowersyjnym Irlandczykiem z północy Normanem Parke.

Charles Oliveira vs Dustin Poirier na UFC 269! Są szczegóły starcia o pas wagi lekkiej!

Pojedynek Charles Oliveira vs Dustin Poirier został walką wieczoru gali UFC 269! Poznaliśmy szczegóły starcia, którego stawką będzie pas mistrzowski wagi lekkiej!

Kursy Superbet na galę KSW 63

Już w najbliższą sobotę czeka nas gala KSW 63. Sprawdźcie jakie kursy na to wydarzenie przygotował nasz partner, firma bukmacherska Superbet.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis